1740 dolara AMD her şey dahil sistem önerisi

Bütçe
1740$

HunterTr41

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, şu anda 1740 dolar bütçem var monitör dahil ve neredeyse her şey için kullanacağım. (dolar cinsinden söylüyorum çünkü yakın zamanda almayacağım bilgisayarı) daha önceden bu konu hakkında bir postum vardı ve çoğunlukla 4070 ve 7500F tavsiyeleri aldım. O dönem biraz araştırmamıştım ve ne istediğimi tam olarak bilmiyordum. Biraz zaman geçti ve şu anda ne istediğimi biliyor gibiyim. Öncelikle işlemci kısmına değinmek istiyorum, işlemci olarak R7 7800x3D olarak gitmeyi düşünüyorum.

Şimdi bu bütçeyle 7800x3D saçma diyebilirsiniz normal ama ben gidip her şeyi high Ultra yapayım RTX açayım kafasında bir insan değilim, ben daha çok her oyunu açayım güzel olsun; arkadan müzik, Discord, yan monitörden bir andan başka bir iş yapayım kafasındayım. Ekran kartı olarak AMD ile gitmeyi düşünüyorum ancak çok güzel bir sistem olursa NVIDIA tarafına da kayabilirim.

Ana monitör olarak 1440p 27 inç bir monitörle gitmeyi düşünüyorum. Bilgisayarı alıp ana monitörümü de koyduktan daha sonra ise param olunca 32 inçlik 60 Hz 1080p gibi oyun için kullanılmayacak, sadece yan monitör olacak bir monitör düşünmekteyim. Biraz uzun oldu ama sonuçta pahalı bir şey bilgisayar :D. Şimdiden yardım için sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni bilgisayarının işlemcini ve ekran kartını söyleyince daha çok motive mi oluyorsun seneye çok şeyler değişir.
Öğrenciyim ve bu sene başarı gösterirsem ebeveynlerim tarafından böyle bir söz aldım normalde çalışmadığım için bende bilgisayarı motivasyon olarak kullanıyorum yani seneye değil haziran ayı civarı

Öğrenciyim ve bu sene başarı gösterirsem ebeveynlerim tarafından böyle bir söz aldım normalde çalışmadığım için bende bilgisayarı motivasyon olarak kullanıyorum yani seneye değil haziran ayı civarı
Almaya hazir olunca gelirsin. 6 ay sonra tamamen degisir her sey.

Yeni konular

Geri
Yukarı