175 TL mouse önerisi

İtopya'da ASUS TUF M3 ve M5 modelleri son 2 haftadir bayağı bayağı indirimli fiyatlara satılıyor. Zaten bahsedilmiş konuda benim önerim de M3/M5 yönünde.
Hocam bayağı indirimli falan değil. M3 asıl fiyatına satılıyor zaten. İncehesap'da M3 149'a falan düşebiliyor.

Hocam bayağı indirimli falan değil. M3 asıl fiyatına satılıyor zaten. İncehesap'da M3 149'a falan düşebiliyor.
Incehesapta bahsetigin şey özel indirim, gaming gecesi olabilir.Benzer şekilde itopyada da günün indirimi ya da özel indirimlerde M5 modelini görmüslüğum var.Mouseped hediyesi ile birlikte piyasa fiyatının çok altında.

İtopya'dan Asus TUF Gaming M5 modeli var bende boyutu ve kullanımı gayet güzel, gri renkli bir mouse arka kısmında Tuf amblemi RGB aydınlatmalı ve yazılım üzerinden kontrol ediliyor. Ben aldıgımda 150 TL 'ye aldım bayram indirimlerinden yanında ASUS ROG mouse pad ile geldi mouse pad de güzel fena değil boyut olarak tatmin ediyor. Eğer indirimde yakalayabilirsen öneririm

İtopya'dan Asus TUF Gaming M5 modeli var bende boyutu ve kullanımı gayet güzel, gri renkli bir mouse arka kısmında Tuf amblemi RGB aydınlatmalı ve yazılım üzerinden kontrol ediliyor. Ben aldıgımda 150 TL 'ye aldım bayram indirimlerinden yanında ASUS ROG mouse pad ile geldi mouse pad de güzel fena değil boyut olarak tatmin ediyor. Eğer indirimde yakalayabilirsen öneririm
Tam alacaktım ki stokları tükenmiş. 2 ürün gözüme kestirdim, gerek duyarsam konusunu açarım.

Arkadaşlar verebileceğim en fazla para bu kadar. Üstüne birkaç lira dışında çıkamam.

Isteklerim:
- Beni uzun süre götürsün.
- Rahat bir kullanımı olsun. (Elim orta boy.)
- Estetik dursa güzel olur ama şart değil.
Zaten bu bütçeyle büyük beklentiye girmenin manası yok.

Son olarak satıcının güvenilirliği önemli. Ucuz olacak diye rastgele satıcıların ürünlerini önermeyin.
Bütçeni biraz attırıp attığım fareyi almanı öneririm.

Geri
Yukarı