Satılık 100 TL Satılık Epic Games Hesabı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam kusura bakmayın ama bu hesabın maksimum değeri 150 TL. Birçok oyunun değeri yok. Mesela, Syndicate ücretsiz verilmişti; sizde sadece goldu var. Far Cry New Dawn, direkt çöp.

AC 3 Remastered, AC: Rogue falan bunların ederi çok düşük olur hem de alıcısı olmaz.

Origins 40 TL yazmışsınız ama çok fazla onun için. Maksimum 20 TL olur, mağazada aldığınız fiyattan yazmak yerine ederi ne kadar olur diye fiyat belirtirseniz çok daha iyi olur.

12-Metro: Last Light Redux 7.75TL
13-Metro: 2033 Redux 7.75TL
2033 ücretsiz verilmişti. Darksiders da ücretsiz verilmişti diye hatırlıyorum.

Sözün özü; "bana göre" bu hesabın maksimum ederi 120-150 TL arasında. Onun yukarısına, gördüğünüz gibi talip bile çıkmamış. Çünkü sahip olduğunuz oyunların talibi az ve fiyat çok yüksek.

Not: Alıcıyım bu arada.
Kanka bir tanesini dahi aldığım fiyatın üstüne koymadım farkındasın değil mi? İndirimleri kaçıranlar için alınabilir bir fiyat diye düşünüyorum. Engelim vardı kusura bakmayın. Gerekirse işlem geçmişini gösterebilirim, ücretsiz aldığım bir oyuna dahi fiyat biçmedim. Örneğin 20TL'ye Origins demişsiniz. Saçmalık ben zaten mega indirimler + indirim kuponu ile 40TL'ye aldım. Ben size aldığım fiyatı teker teker yazdım. Bahsettiğiniz gibi 150TL gibi bir fiyat biçseydim hesaba elbette bir sürü talibi çıkardı. Enayiyi bulan yolar. Discord kullanıyorsanız oradan devam edebiliriz. Ekran açıp her şeyiyle gösteririm.
Arkadaşlar, fikir benim fikrim. :) Kendi öznel düşüncelerim yani bunlar.

Konu sahibi arkadaş, başlarda 450 TL gibi ütopik bir fiyat belirlemiş. İndire indire 320 TL'ye indirmiş. Kimse de şu ana kadar talip olmamış. Bu da demek oluyor ki bu fiyat alıcılar için fazla. Hayatınızda ticaret yapmışsanız bu tespiti çok ama çok rahat bir şekilde yapmanız gerekir.

Ayrıca, konu sahibi arkadaş şu güne kadar daha alıcı bile bulamamış. Buradan belli oluyor.

Listenin analizini yaptım. Benim gibi düşünen alıcılar bu hesaba bakmaz. Ben de arkadaşa yardımcı olmak amacıyla fiyatı düşürmesini talep ettim. Emin olun, sadece kendim için değil; bu fiyata çok zor alıcı bulacağından dolayı.
Ben oyunların hepsini mega indirimlerde 60TL'lik indirim kuponlarıyla aldım. Bedava olanlar ve çalıntı hesaplar dışında bu fiyata saydığım bir oyunu bulmanız imkansız diyebilirim. Yani en azından şuan için. Satıcı bulamadım diye bu hesabı 150TL'ye satacak değilim. Benim karım ne peki bu durumda? 420TL üzerinden aldım hesabı size 150TL'ye bırakacağım. Sonradan bedava olan oyunlar ve dediğiniz gibi şuan için ilgi çekmeyen bir kaç oyundan dolayı fiyatı indirdim. Fiyat 300TL olarak revize edilmiştir. Sizden ricam altına teklif vermeyiniz.

İyi koleksiyoncusun 20TL'ye alırım. Senin karın olmayacak, Epic zaten belli aralıklarla kupon veriyor yani senin ödediğin fiyata başkasıda alabilir. 60 TL'lik kupondanda 1 tane veriyorlar. Kısaca bu tür hesapları satıp kar etme olayını unutun. Oyuna harcanmış bir para bir daha gelmez sen mi yaptın o oyunu ki kar edeceksin üstüne. Zararını bir nebza azaltabilirsen şükret.

Evet arkadaşlar fazlasıyla acil ihtiyaç sebebi ile bugün yazan arkadaşa 175TL'ye satarım. e-posta vs. her şey dahil bir şekilde.
İyi koleksiyoncusun 20TL'ye alırım. Senin karın olmayacak, Epic zaten belli aralıklarla kupon veriyor yani senin ödediğin fiyata başkasıda alabilir. 60 TL'lik kupondanda 1 tane veriyorlar. Kısaca bu tür hesapları satıp kar etme olayını unutun. Oyuna harcanmış bir para bir daha gelmez sen mi yaptın o oyunu ki kar edeceksin üstüne. Zararını bir nebza azaltabilirsen şükret.
Kar yoktu zaten. Aldığım fiyat 420TL iken ben 320TL civarlarında bir fiyat koydum. Başlangıçta biraz abarttığımı geç fark ettim.
Hocam kusura bakmayın ama bu hesabın maksimum değeri 150 TL. Birçok oyunun değeri yok. Mesela, Syndicate ücretsiz verilmişti; sizde sadece goldu var. Far Cry New Dawn, direkt çöp.

AC 3 Remastered, AC: Rogue falan bunların ederi çok düşük olur hem de alıcısı olmaz.

Origins 40 TL yazmışsınız ama çok fazla onun için. Maksimum 20 TL olur, mağazada aldığınız fiyattan yazmak yerine ederi ne kadar olur diye fiyat belirtirseniz çok daha iyi olur.

12-Metro: Last Light Redux 7.75TL
13-Metro: 2033 Redux 7.75TL
2033 ücretsiz verilmişti. Darksiders da ücretsiz verilmişti diye hatırlıyorum.

Sözün özü; "bana göre" bu hesabın maksimum ederi 120-150 TL arasında. Onun yukarısına, gördüğünüz gibi talip bile çıkmamış. Çünkü sahip olduğunuz oyunların talibi az ve fiyat çok yüksek.

Not: Alıcıyım bu arada.
Bahsettiğim gibi 175 düşünüyorum pazarlık düşünülebilir. Discord veya farklı bir platformdan iletişime geçebiliriz.

Evet arkadaşlar fazlasıyla acil ihtiyaç sebebi ile bugün yazan arkadaşa 175TL'ye satarım. e-posta vs. her şey dahil bir şekilde.

Kar yoktu zaten. Aldığım fiyat 420TL iken ben 320TL civarlarında bir fiyat koydum. Başlangıçta biraz abarttığımı geç fark ettim.

Bahsettiğim gibi 175 düşünüyorum pazarlık düşünülebilir. Discord veya farklı bir platformdan iletişime geçebiliriz.
İyi fiyat hayırlı satışlar.

Hocam alakasız özür dilerim ama Screenshot alırken sağ altta Gameforge logosu gördüm %90 Metin2 oynuyorsunuz. Hangi sunucudasınız merak ettim. :D

Hocam alakasız özür dilerim ama Screenshot alırken sağ altta Gameforge logosu gördüm %90 Metin2 oynuyorsunuz. Hangi sunucudasınız merak ettim. :D
Estağfurullah ne özrü? Nostalji olsun diye başlamayı düşünüyorduk arkadaşlarla. İndirmiştim bir ara sonrasında format atınca silindi öyle kaldı gitti işte.
Fiyatı 130TL olarak revize ediyorum.
Fiyat 100TL olarak değiştirilmiştir.

Estağfurullah ne özrü? Nostalji olsun diye başlamayı düşünüyorduk arkadaşlarla. İndirmiştim bir ara sonrasında format atınca silindi öyle kaldı gitti işte.

PS4 hesabı olsa düşünmeden alırdım ama bilgisayar nerede :(

Dediğime geldiniz yani. Ben size başta bu fiyat aralığına indirmenizi tavsiye etmiştim lâkin umduğumu bulamadım. Şimdiki fiyat alınabilir fakat alıcısı çıkar mı bilmem.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı