175 TL'ye 2. el Gamepower Ogre Red Switch alınır mı?

kaanxmia

Decapat
Daha fazla  
Klavye: Gamepower Ogre red Switch klavye.
Fiyat: 175 TL olacak.
Arkadaşlar 2. el klavye alacağım ve çok uyguna gelecek. Ben ise karşıdaki kişiye God of War ve Forza 5 vereceğim. ( Oyun daha pahalı demeyin ben ücretsiz hediye aldım)

Dosya Ekleri

• IMG-20221225-WA0000.jpg
    IMG-20221225-WA0000.jpg
    97,4 KB · Görüntüleme: 53
  • IMG-20221225-WA0001.jpg
    IMG-20221225-WA0001.jpg
    97 KB · Görüntüleme: 53
Son düzenleyen: Moderatör:
Üstüne 175₺ verecekseniz kesinlikle olmaz bence. Sadece oyunlar ise oynamıyorsanız takas edilebilir fakat ben bu iki oyun karşılığında da almazdım.

Üstüne 175₺ verecekseniz kesinlikle olmaz bence. Sadece oyunlar ise oynamıyorsanız takas edilebilir fakat ben bu iki oyun karşılığında da almazdım.
Hocam iki oyunun değerinin benim için 40 tl olduğunu düşünün parantezde gösterdim zaten

Hocam oyunların benim için bi değeri yok 40tl kaybım var gibi düşünün oyunlarin 2sini 40tlye almışım ve hesab bana ait de değil offline hesablar

Klavye: Gamepower Ogre red Switch klavye.
Fiyat: 175 TL olacak.
Arkadaşlar 2. el klavye alacağım ve çok uyguna gelecek. Ben ise karşıdaki kişiye God of War ve Forza 5 vereceğim. ( Oyun daha pahalı demeyin ben ücretsiz hediye aldım)
Aynı klavyeyi 670 tl civarına almıştım, 1 ay falan oluyor sanırım ben çok sevdim ve çok memnunum, eğer güveniyorsanız ve temiz olduğuna ikna olduysanız alabilirsiniz.

Hocam iki oyunun değerinin benim için 40 TL olduğunu düşünün parantezde gösterdim zaten.

Hocam oyunların benim için bir değeri yok 40TL kaybım var gibi düşünün oyunlarin ikisini 40TL'ye almışım ve hesap bana ait de değil offline hesablar.

Satan arkadaş offline olduğunu biliyor mu o offline hesaplar 25 TL'ye satılıyor.

Geri
Yukarı