175 TL'ye Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Megaloman

Hectopat
Daha fazla  

Ben bu iki ürün arasında kaldım. Bu fiyat civarında kulaklık önerir misiniz?

Bu fiyat civarında alacağınız Snopy Rampage gibi ürünlerden fazla bir şey beklemeniz yanlış olur. Dediğim gibi 2. el Logitech gibi kaliteli markalara bakmanız daha iyi olacaktır.

James Donkey 710 kullanıyorum, 1 yıl oldu alalı herhangi bir sorun çıkmadı.
Tek kötü yanı sıcak havalarda kulağını havasız bırakıyor onuda kulaklığı çıkartıp 5-10 saniye sonra takınca düzeliyor sorun.
İncehesap.com'da indirimden almıştım 119 TL'ye almıştım.

James Donkey 710 kullanıyorum, 1 yıl oldu alalı herhangi bir sorun çıkmadı.
Tek kötü yanı sıcak havalarda kulağını havasız bırakıyor onu da kulaklığı çıkartıp 5-10 saniye sonra takınca düzeliyor sorun.
İncehesap.com'da indirimden almıştım 119 TL'ye almıştım.

Bende oradan aynı kulaklığı almayı düşünüyorum. Galiba her cuma indirim oluyormuş. Kulaklığın mikrofonu güzel mi sizce?

Bende oradan aynı kulaklığı almayı düşünüyorum. Galiba her cuma indirim oluyormuş. Kulaklığın mikrofonu güzel mi sizce?
Mikrofonu cızırtılı. Pop filtre takıp, ayarlardan mikrofon sesini %80 civarlarına indirmen gerekebiliyor. O da pek çözmüyor sorunu açıkçası. Onun dışında fena değildir kulaklık ama 170 TL'den fazlasını hak etmiyor. Benim tavsiyem Redragon Scylla H901.

Bana göre mikrofonu güzel kendim kayıt da aldım herhangi bir sıkıntı göremedim. Tabi aldığım fiyata göre konuşuyorum, 119 TL'ye böyle bir kulaklığa sahip olmak gerçekten çok güzel. 169 TL'ye de alınır fiyatının hakkınıda verir dert etmeyin.

Geri
Yukarı