1750 TL ekran kartı önerisi

QuwJJ

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar mevcut kullandığım ASUS ROG STRIX 1660 Super ekran kartımı birkaç borcum yüzünden satmak zorunda kaldım. Şimdi tekrardan kart almam gerekiyor. 1750 TL (en Max 2K olur) bütçem var. Çok baktim RX550, RX560, GTX750 Ti gibi kartlar var. Bunlar olmak zorunda degil bildiginiz sunu alirsan rahat edersin dediginiz bir kart onerisi yapar misiniz?
Oynadigim oyunlar CS:GO, Valorant ve metin2.
Sistemin diger bilesenleri: 10400F, H410M anakart ve 16 GB RAM. Kesinlikle 2. el ekran karti almayacagım. Onerilerinizi bu yonde yaparsaniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu devirde ekran kartlarına para verilmez, fiyatlar cidden saçmalık. RX 550 alınıp stoklar düzelinceye kadar idare edilmesi daha doğru olur. 1700 liraya alınan ekran kartıyla, 800 liralara alıncak ekran kartları arasında dağlar kadar fark oluşmayacak çünkü.

Bu devirde ekran kartlarına para verilmez, fiyatlar cidden saçmalık. RX 550 alınıp stoklar düzelinceye kadar idare edilmesi daha doğru olur. 1700 liraya alınan ekran kartıyla, 800 liralara alıncak ekran kartları arasında dağlar kadar fark oluşmayacak çünkü.

Mantıklı aslında hocamız zaten Valorant, Metin 2 vesaire oyunlar oynadığını belirtti RX 550 gayet yeterli olur. Geriye kalan parada cepte kalır.

Şöyle ki; elimdeki Max 3 bin lira edecek karti 6 bin liraya sattim. Zaten gecis amacli bir kart alacagim. 4-5 ay tutsun yeter. Oyle cok buyuk beklentim yok. Bir de yasim 25 oldu. Mezuniyet askerlik her şey kapida. Belki belli bir sure bilgisayara bakamayacagim. Bende farkindayim 550 560 gibi kartlara 1700 1800 lira gibi paralari vermek cok sacma ama şu an piyasadaki alim satim islemlerinin hepsi sacma.
RX 560.

Acikcasi benim gonlumde bu karttan yana idi.

Şöyle ki; elimdeki Max 3 bin lira edecek karti 6 bin liraya sattim. Zaten gecis amacli bir kart alacagim. 4-5 ay tutsun yeter. Oyle cok buyuk beklentim yok. Bir de yasim 25 oldu. Mezuniyet askerlik her şey kapida. Belki belli bir sure bilgisayara bakamayacagim. Bende farkindayim 550 560 gibi kartlara 1700 1800 lira gibi paralari vermek cok sacma ama şu an piyasadaki alim satim islemlerinin hepsi sacma.

Acikcasi benim gonlumde bu karttan yana idi.
Gigabyte GeForce GT 1030 Slient LP 2 GB 64 Bit GDDR5 Ekran Kartı Fiyatları ve Özellikleri uygun fiyata GT 1030 buldum.

Geri
Yukarı