1750 TL fiyat performans koltuk önerisi

Bütçe
1750

Mito_26

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Eskişehir
Merhaba, bugün kullandığım ofis koltuğu bozuldu arkadaşlar. Masa yüksek kalıyor, ben aşağıda ve 10 dk sonra kolum ağrımaya başlıyor. Yenisini almak istiyorum ancak çok da bütçem yok. Fiyat performans ürünleri önerebilir misiniz?

Çok fonksiyonun olmasına gerek yok sağlam olsun ve yaslandığımda dik durması yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bugün kullandığım ofis koltuğunu bozuldu arkadaşlar. Masa yüksek kalıyor, ben aşağıda ve 10 dk sonra kolum ağrımaya başlıyor. Yenisini almak istiyorum ancak çok da bütçem yok. Fiyat performans ürünleri önerebilir misiniz?

Çok fonksiyonun olmasına gerek yok sağlam olsun ve yaslandığımda dik durması yeter.

Bütceyi artıtrabilirseniz ofis koltugu olarak bu ürünü öneririm. 1 ay kadar oldu alalı, yapısı oldukca saglam, oturma alanı genis ve konforlu. Bu rakamların altına açıkçası cok tatmin edici bir ürün bulamamıstım.

Aynı markanın bu modeli de rahatlık ve konfor olarak fena durmuyor ama sırt kısmı sadece kollardan sabitlendigi icin, kırılma ihtimali bana yuksek geldi. Yine de bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı