1750 TL'ye Bass'leri iyi olan müzik kulaklığı önerisi

Q10 aşırı boğuk bir sese sahip ama güçlü bas verebiliyor. Opus X bana kalırsa ondan daha berrak bir sese sahip. Değerlendirme kriterimiz sadece bas ise Q10 ama genel netlik ise Opus X.

Evet, ses boğuk biraz. Kendim ayarlarla biraz oynayıp çözdüm biraz ama yine de 1.5 seneyi geçti ve artık keyif almıyorum bu kulaklık ile. Şu zamana kadar çok keyif aldım ama bugün dinlerken bir eksiklik hissettim.

Evet, ses boğuk biraz. Kendim ayarlarla biraz oynayıp çözdüm biraz ama yine de 1.5 seneyi geçti ve artık keyif almıyorum bu kulaklık ile. Şu zamana kadar çok keyif aldım ama bugün dinlerken bir eksiklik hissettim.

Benim de 3.5 yıllık kulaklığım Q10, Türkiye'de ilk alanlardanım. Bir kere ped yırtıldı garanti değişim sağladı hala memnunum tabii insan bir süreden sonra sıkılabiliyor.

Benim de 3.5 yıllık kulaklığım Q10, Türkiye'de ilk alanlardanım. Bir kere ped yırtıldı garanti değişim sağladı hala memnunum tabii insan bir süreden sonra sıkılabiliyor.

Aslında memnunum da daha farklı birşeyler denemek istiyorum. Yoksa vaktinde 500 liraya en iyisiydi.

@Merdt selamlar hocam. Opus X'i hala kullanıyor musunuz? 2K bütçem var işlerden gecikti biraz alamadım bir türlü. Herhangi bir sorunu varsa belirtirseniz sevinirim.

İyi Günler.

Selamlar, iyi forumlar dilerim.
Kullanıyorum hocam. Genelde akıllı televizyon veya tablet üzerinde medya dinlemek için kullanıyorum. Yeterli müzik performansı da var. Memnunum bir sorun yaşamadım.
Menteşeleri insanı biraz geriyor bazen ama özenli kullandığım için sorun olmuyor.

Son düzenleme:
Selamlar, iyi forumlar dilerim.
Kullanıyorum hocam. Genelde akıllı televizyon veya tablet üzerinde medya dinlemek için kullanıyorum. Yeterli müzik performansı da var. Memnunum bir sorun yaşamadım.
Menteşeleri insanı biraz geriyor bazen ama özenli kullandığım için sorun olmuyor.
her konuda seni gördüm. Opus x aldım fakat açmadım. katlanmaması, malzeme kalitesi ve kablolu kullanımın olmaması beni düşündürüyor. Uzun süre kullanmak istiyorum elimde kalmasın, pili sorun yaratırsa kablolu kullanırım diyorum ya da yanımda kolay taşında daha iyi olur diye düşünüyorum. Ayrıca, sporda kullanılacak bir kulaklığa benzemiyor kulağımdan düşer gibi. O yüzden iade edip Anker q10i almayı düşünüyorum. Ne dersin yapılır mı. sen kullanırken zorluk yaşadın mı taşırken veya malzeme kalitesi ile ilgili hassas bir kulaklık mı ?

her konuda seni gördüm. Opus x aldım fakat açmadım. katlanmaması, malzeme kalitesi ve kablolu kullanımın olmaması beni düşündürüyor. Uzun süre kullanmak istiyorum elimde kalmasın, pili sorun yaratırsa kablolu kullanırım diyorum ya da yanımda kolay taşında daha iyi olur diye düşünüyorum. Ayrıca, sporda kullanılacak bir kulaklığa benzemiyor kulağımdan düşer gibi. O yüzden iade edip Anker q10i almayı düşünüyorum. Ne dersin yapılır mı. sen kullanırken zorluk yaşadın mı taşırken veya malzeme kalitesi ile ilgili hassas bir kulaklık mı ?

Son zamanlarda forumda soran eden iyice arttı Opus X'i. Ben de bir süredir sahip olduğum için az çok yorum yapabilecek kadar veri ve tecrübe elde ettim.
Anker kullanmadığım için yorum yapmam çok doğru olmaz.
Opus X açıkçası biraz narin bir kulaklık. Spora pek uygun olduğunu sanmıyorum. Kafada sıkı durduğu için düşeceğini zannetmiyorum o ayrı. Ben hiç salonda takmadım. Su ve ter geçirmez sertifikası olup olmadığını da bilmiyorum. Ben televizyonda medya oynatmak ve seyahatlerde kullanmak için aldım. Bu yüzden herhangi bir sorun yaşamadım.
Ama Q10i sizin senaryonuza daha çok uyuyorsa da (kablolu kullanım, katlanma, su ve ter geçirmezlik) neden değiştirilmesin?

Yeni konular

Geri
Yukarı