1750TL Telefon önerisi

S6 ve Note 4'ü önerecektim fakat kriterlerinize uymadığını farkettim. Z5 Compact'a da sanırım küçük ekran sıkıntısı yüzünden pek sıcak bakmıyorsunuz. İmkanınız varsa üzerine 200 TL ekleyip, veya düşmesini bekleyip Z5 alabilirsiniz, G4'te iyi telefon fakat Z5 kat kat iyi.

S6 ve Note 4'ü önerecektim fakat kriterlerinize uymadığını farkettim. Z5 Compact'a da sanırım küçük ekran sıkıntısı yüzünden pek sıcak bakmıyorsunuz. İmkanınız varsa üzerine 200 TL ekleyip, veya düşmesini bekleyip Z5 alabilirsiniz, G4'te iyi telefon fakat Z5 kat kat iyi.
Z5 neye göre iyi açıklarsanız sevinirim g4 alırsam 1300tl 350tl cebime kalacak z5 alırsam 200tl borca giriyorum arada 550tl fiyat farkı var bunu ne oluşturuyor açıklar mısınız kamera deseniz önemli fark yok teşekkürler.

Z5 yerine G4 almanı öneririm. SD 810 kullanan telefonları önermem açıkçası. G4 batarya performansı dışında Z5'den daha iyi bir telefon. Performans olarak Z5 1080P ekran dolayısıyla daha fazla performans verir, ancak o fiyatı hak ettiğini söyleyemem.

Z5 yerine G4 almanı öneririm. SD 810 kullanan telefonları önermem açıkçası. G4 batarya performansı dışında Z5'den daha iyi bir telefon. Performans olarak Z5 1080P ekran dolayısıyla daha fazla performans verir, ancak o fiyatı hak ettiğini söyleyemem.
Teşekkür ederim LG G4 alacağım Spigen Sgp LG G4 Kılıf Thin Fit Smooth Black - SGP11513 Fiyatı yanına şu kılıfı alacağım ekran koruyucu olarak ne önerirsiniz bugün sipariş vereyim pazartesi kargoya versinler.

Benim telefonumda 10 TL'lik bir koruyucu var, şuana kadar herhangi bir sorun bende yaratmadı, bu da yaratmaz diye düşünüyorum. Fazla abartmaya gerek yok.
Bir de şuna dikkat et, alacağın ekran koruyucusu ön kamerayı ve sensörleri kapatmasın.
Ben 4 TL'ye almıştım gittigidiyordan 3 TL civarı da kargo ödedim temperli cam 1 senedir kalkmadı telefonu da düşürmedim o yüzden sağlamlığından emin değilim.

Samsung istemiyorum diye belirttim.

Aslında düşününce olabilir gibi benim şuan kullandığım telefon 3.2 inç :D büyük büyük diye diye abartmayalım bana kalsa samsung galaxy mega alırım ona bakarsak senden bir şey istesem yapabilir misin yanına herhangi bir şey koyup onunla birlikte telefonun resmini çekebilir misin ?
1460841764700-5394061.jpg

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı