18.000₺ Oyun programlama için dizüstü önerisi

Bütçe
18000
Almayı düşündüğünüz bilgisayarın 1650 Ti olması kötü sadece. Çünkü 1650 Ti'ler 1660 Ti'ler kadar uzun süre dayanamayabiliyor.

Evet fakat benim için LoL'de yeterli olur sizin önerilerinize baktım fakat ekran kartı güçlü olduğu için batarya ile kullanıma pek elverişli olmuyor oyun bilgisayarları. Yoksa oyun bilgisayarı tercih ederdim direk bu fiyata.

Bu ikinci önerdiğimin kullanım amacı her ne kadar oyun ve eğlence olsa da bazı kullanıcılar iş için almışlar ve çok memnun kaldıklarını anlatmışlar.
Umarım i7 işlemciden yoksun olmaları sizi bozmaz :).

Bu ikinci önerdiğimin kullanım amacı her ne kadar oyun ve eğlence olsa da bazı kullanıcılar iş için almışlar ve çok memnun kaldıklarını anlatmışlar.
Umarım i7 işlemciden yoksun olmaları sizi bozmaz :).

Attığınızdan MSI'ı beğendim listeme ekledim teşekkür ederim öneriniz için HP'de dediğiniz gibi işlemci i7 aşağısı düşünmüyorum şu anlık.
Dell marka hakkında düşünceleriniz neler?

Son düzenleme:
6 hours

As for the battery life of this device, it does pack in 6 hours of work, without any hassle. But, in case you have the better and high resolution display, it might last lesser time.
Bu Dell Inspiron'ların genel olarak batarya ömrü. İstersen Dell Inspiron 7501 battery life ya da pil ömrü diye arat ve incele. Bu arada anlaşılmasa da kopyala yapıştır yaptım ;).

6 Hours.

As for the battery Life of this device, it does pack in 6 hours of work, without any hassle. But, in case you have the better and High resolution display, it might last lesser time.
Bu Dell Inspiron'ların genel olarak batarya ömrü. İstersen Dell Inspiron 7501 battery Life ya da pil ömrü diye arat ve incele. Bu arada anlaşılmasa da kopyala yapıştır yaptım ;).

6 Saat giderse iyi ya bence.
Kesinlikle bunu tavsiye ederim.

Dostum uzun şarj süresi istiyorum yoksa RTX 2070'li alınır fakat kabloya bağlı kalırım sürekli. Bunuda istemiyorum işte o yüzden oyun bilgisayarı istemediğimi belirttim.

6 Saat giderse iyi ya bence.

Dostum uzun şarj süresi istiyorum yoksa RTX 2070'li alınır fakat kabloya bağlı kalırım sürekli. Bunuda istemiyorum işte o yüzden oyun bilgisayarı istemediğimi belirttim.
Tabiki de iyi 6 saat. Benim şuanki yazdığım 2.el Acer Aspire 5810TZ 2 saat falan gidiyor. Zaten en kötü şarjda kullanırsınız. Çünkü laptopları şarjda kullanmanın da sağlıklı olduğu falan düşünülüyor.

Tabii ki de iyi 6 saat. Benim şu anki yazdığım 2.el Acer Aspire 5810TZ 2 saat falan gidiyor. Zaten en kötü şarjda kullanırsınız. Çünkü laptopları şarjda kullanmanın da sağlıklı olduğu falan düşünülüyor.

Sürekli şarjda kullanmak istemiyorum işim olduğunda kütüphane de falan priz aramayım elbet şarjada takarım ama işte sürekli gözüm priz arasın istemiyorum.

Geri
Yukarı