18.000 TL Sistem Tavsiyesi

Bütçe
18000
Merhabalar, bütçem 18.000, 00 TL civarında ve aşağı yukarı bu fiyatlarda bir PC satın almak istiyorum. Sinerji Bright Ryzen 5 3600 16GB 512GB NVMe M.2 SSD RTX3060 ve Sinerji Seginus Intel Core i5 10400F 16GB 512GB NVMe M.2 SSD RTX3060 24'' sistemleri hakkındaki görüşlerinizi almayı çok isterim. Teşekkürler.

Sisteme 18 bin veriyorsun ve i5 mi?
Bilemedim bence almamalısın değmez. MHz hızı da az Micro ATX ekran kartı iyi ama diğer her şey sönük kalmış gibi.
Alacaksan kendin toplamalısın enazından verdiğin paraya değer. Şu toplama PClere ben güvenmiyorum. Her şeyden kısıyorlar mutlaka. 18 bin TL'lik sistemi nasıl mahfetmişler.
hazır alacaksan da şimdi almanı önermem herşey gereksiz pahalı.

Sisteme 18 bin veriyorsun ve i5 mi?
Bilemedim bence almamalısın değmez. MHz hızı da az Micro ATX ekran kartı iyi ama diğer her şey sönük kalmış gibi.
Alacaksan kendin toplamalısın enazından verdiğin paraya değer. Şu toplama PClere ben güvenmiyorum. Her şeyden kısıyorlar mutlaka. 18 bin TL'lik sistemi nasıl mahfetmişler.
hazır alacaksan da şimdi almanı önermem herşey gereksiz pahalı.
Evet kendin toplamak her zaman için daha iyi ama kendin topladığın zaman ekran kartı bulamıyorsun şu anda o yüzden sizlerden tavsiye almak istedim. Teşekkürler yorumun için.

Evet kendin toplamak her zaman için daha iyi ama kendin topladığın zaman ekran kartı bulamıyorsun şu anda o yüzden sizlerden tavsiye almak istedim. Teşekkürler yorumun için.

Ekran kartını beklemen gerekir. Grafik kartlı bir işlemci öneririm Ryzen'in grafik kartları Intel'den iyidir. Beklemek istiyorsan kendin bilirsin tabii ki

VA iyi değil yalnız parasını haketmiyor sanki.
ViewSonic XG2405 ben öneririm uygun fiyatlıdır ama hakkını verir oyunların. Daha fazla yenileme hızı olsun istiyorsan da ViewSonic Elite XG270 incelemeleri bayağı vardır YouTube da. ViewSonic benim güvendiğim bir marka o yüzden ViewSonic marka önerdim. TUF Gaming monitör düşünürseniz düşünmeyin derim kronik sorunlu monitörler çok şikayet var. Zamanında araştırmıştım şu an düzeldimi bir fikrim yok.

1617031515478.png

ViewSonic XG270 -IPS monitör -240Hz -adaptive Sync -stant yatay dikey her türlü döndürülüyor -hoparlörü var. Oyun için üretilmiştir

incelemeler:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

bu da kendi sitesinin yayınladığı inceleme​

Geri
Yukarı