18.000 TL sistem tavsiyesi

Letharia Vulpina

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Bir sistem almak istiyorum ve kararsızım. Bu konuda tavsiye ve önerisi olanlardan fikir almak isterim. Teşekkürler :)

Bütçe: 18.000

Düşünülebilir, 3060 Ti özelleştirmesi ile 15 658 gibi bir rakama geliyor.

i3 12100F düşük kalmış bence.

Merhaba arkadaşlar,

Bir sistem almak istiyorum ve kararsızım. Bu konuda tavsiye ve önerisi olanlardan fikir almak isterim. Teşekkürler :)

Eğer bütçenizi biraz aşabilirseniz şuna bakılabilir:

Eğer bütçeyi aşamazsanız şunlara bakılabilir (Ryzen ve İntel, hangisini istiyorsanız. Bu arada Ryzen olanın anakartı pek iyi değil.):

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar,

Buyurun hocam belki anakart değiştirilebilir

Buyurun hocam belki anakart değiştirilebilir

Eğer bütçenizi biraz aşabilirseniz şuna bakılabilir:

Eğer bütçeyi aşamazsanız şunlara bakılabilir (Ryzen ve İntel, hangisini istiyorsanız. Bu arada Ryzen olanın anakartı pek iyi değil.):

İkinize de teşekkür ederim. :)
Tam emin olamadım hangisi olacağı konusunda ama sanırım 18.000'i bir tık geçip @Sere arkadaşımızın ilk önerdiği sistemi alabilirim. Daha da önerilere açığım tabi. :))

İkinize de teşekkür ederim. :)
Tam emin olamadım hangisi olacağı konusunda ama sanırım 18.000'i bir tık geçip @Sere arkadaşımızın ilk önerdiği sistemi alabilirim. Daha da önerilere açığım tabi. :))
Eğer NVIDIA veya AMD fark etmiyorsa bu daha iyi olur hocam:

RX 6800, RTX 3070 TI gücünde. RTX 3060 TI da alabilirsiniz ancak gereksiz pahalı.

Eğer NVIDIA veya AMD fark etmiyorsa bu daha iyi olur hocam:

RX 6800, RTX 3070 TI gücünde. RTX 3060 TI da alabilirsiniz ancak gereksiz pahalı.
Sadece canımı sıkan M.2 SSD'yi 1TB yapınca 20.000 lere çıkıyor fiyat.

Yeni konular

Geri
Yukarı