18.000 TL sistem toplama

Bütçe
18000

Emirhan5445

Decipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Dostlar 18000 TL'ye kasa almayı düşünüyorum. Monitor, klavye, mouse falan var. Butceyi cok az asabilir, onerebilecek var mı?

Dostlar 18000 TL'ye kasa almayı düşünüyorum. Monitor, klavye, mouse falan var. Butceyi cok az asabilir, onerebilecek var mı?
Şuna bakın hocam birde SouthPaws | AMD Ryzen 5 5600 | 16 GB DDR4 | Radeon RX 6700 XT 12 GB | 512 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com

Kendinize göre Ssd HDD ram anakart falan yükseltmeleri yaparak 18 k ya muazzam yaparsınız bu sistemi gerçi bu haliyle bile bence mükemmel.

Bu daha isime gelir hocam SSD 1 TB yapip alabilirim bu sisteme hangi sivi sogutucu gider ve ince hesap guvenilir mi?
5600 veya 5600x için ileriye dönük olarak düşünmüyorsanız sıvı soğutmaya girmenize gerek yok. Kule tipi soğutucular işinizi görecektir. Şu modeli düşünebilirsiniz. 600₺'den 477₺'ye düştü daha bugün. Ben de 5600 kullanıyorum ve bu soğutucudan sipariş verdim.

5600 veya 5600X için ileriye dönük olarak düşünmüyorsanız sıvı soğutmaya girmenize gerek yok. Kule tipi soğutucular işinizi görecektir. Şu modeli düşünebilirsiniz. 600₺'den 477₺'ye düştü daha bugün. Ben de 5600 kullanıyorum ve bu soğutucudan sipariş verdim.

Ileriye donuk dusunuyorum uzun sure goturebilecek oyun icin olacak islemciyi 5600X yaparim.

5600 veya 5600X için ileriye dönük olarak düşünmüyorsanız sıvı soğutmaya girmenize gerek yok. Kule tipi soğutucular işinizi görecektir. Şu modeli düşünebilirsiniz. 600₺'den 477₺'ye düştü daha bugün. Ben de 5600 kullanıyorum ve bu soğutucudan sipariş verdim.

Sogutucular hakkinda pek bise bilmiyorumda islemcinin normal sogutucusu yok mu zaten hocam.

Ileriye donuk dusunuyorum uzun sure goturebilecek oyun icin olacak islemciyi 5600X yaparim.

Sogutucular hakkinda pek bise bilmiyorumda islemcinin normal sogutucusu yok mu zaten hocam.
Şimdi stok soğutucu işlemcinin max değerine yakınlarda tutar. İdare eder yani. Kule tipi soğutucular 10-15 derece kadar düşürebilir. Sıvı soğutma da overclock işlemleri için idealdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı