18.000 TL'ye PC toplama

Bütçe
18.0000
Yok fiyata monitor dahil degil attigin sistem cidden guzelmis de tereddutum guvenilir olmasindan yana garantisi vs sorun yasar miyim?

Hocam yok gençer gayet iyi güvenilir bir site. İsterseniz granti süresini uzatabilirsiniz. Bende neredeyse aynı sistemi kullanıyorum gayet iyi açtığım tüm oyunları akıcı oynatıyor, Benchmark sonuçlarına da bakabilirsiniz YouTube'dan.

Hocam yok gençer gayet iyi güvenilir bir site. İsterseniz granti süresini uzatabilirsiniz. Bende neredeyse aynı sistemi kullanıyorum gayet iyi açtığım tüm oyunları akıcı oynatıyor, Benchmark sonuçlarına da bakabilirsiniz YouTube'dan.

Öneri olarak hocam SSD'yi 1TB yapmanız ben çok oyun yüklemedğim için 512 yetiyor fakat artık çoğu oyun 75 80 GB hızlı doluyor SSD.

Ekran kartının markasi hakkında ne düşünüyorsunuz.

Hocam yok gençer gayet iyi güvenilir bir site. İsterseniz granti süresini uzatabilirsiniz. Bende neredeyse aynı sistemi kullanıyorum gayet iyi açtığım tüm oyunları akıcı oynatıyor, benchmark sonuçlarına da bakabilirsiniz YouTube'dan.

Öneri olarak hocam SSD'yi 1TB yapmanız ben çok oyun yüklemedğim için 512 yetiyor fakat artık çoğu oyun 75 80 GB hızlı doluyor SSD.

Parçaların markaları hakkında tereddütüm var biraz ama.

Hocam XFX güzel bana göre, bende sözde "soğutması sıkıntılı" MSI Mech 2X var bu yaz sıcağında 65 dereceyi geçmiyor ve XFX daha iyi bir soğutmaya sahip.

Parçaların markaları hakkında tereddütüm var biraz ama.

Hocam buraya bakın orada tek tereddüt edeceğiniz parça SSD onu da Goodram PX500 yaparsanız sorun olmaz bence.
Edit link farklıymış.

Geri
Yukarı