18.000 TL'ye rekabetçi oyunlar için sistem önerisi

Hocam CS ve Valorant tarzı oyunlarda işlemciyi arttırıp ekran kartını kısmak daha mantıklı olmaz mı?

Adam 144Hz aliyorsa, 5500 zaten o FPS Valorant veya CS icin veremez mi? Gidip yaklasik 3 yillik fosil kart ya da daha dusuk kart almaya gerek yok.

Adam 144Hz aliyorsa, 5500 zaten o FPS Valorant veya CS icin veremez mi? Gidip yaklasik 3 yillik fosil kart ya da daha dusuk kart almaya gerek yok.

Verir ama nereye kadar? Konu sahibinin 144 FPS istedigi ne belli ki yani? Rekabetci odakli ise degmez bu paralar R5 5500 icin, az bir farkla R5 5600 ve RTX 4060 ikilisi yok muydu?

Verir ama nereye kadar? Konu sahibinin 144 FPS istedigi ne belli ki yani? Rekabetci odakli ise degmez bu paralar R5 5500 icin, az bir farkla R5 5600 ve RTX 4060 ikilisi yok muydu?

Hayir, yok.

Rekabetci odakli olsa bile yaklasik 3 yillik, teknoloji guvencesi olmayan bir karti alip elinde patlatip, DLSS kare olusturma devasa teknoloji ve DLSS 3.5 reddetmek olmaz.

Hayir, yok.

Rekabetci odakli olsa bile yaklasik 3 yillik, teknoloji guvencesi olmayan bir karti alip elinde patlatip, DLSS kare olusturma devasa teknoloji ve DLSS 3.5 reddetmek olmaz.

Ben RTX 4060 disinda bir kart alsin demedim zaten. Konu sahibinin yerinde olsam biraz bekleyip R5 5600 veya i5-12400F versiyonunu satin alirim, illa kampanyali sistem oluyor.

144hz aldığını belirtmemiş. Monitörünü yazarsa daha iyi öneriler yapabiliriz.
144hz monitor ile kullanıcam genel olarak 1920x1080 de oynarım oyunları

Hayir, yok.

peki ne yapabilirim sıkıntısız bir şekilde oyun oynamak istiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı