18.000TL sistem tavsiyesi

aser05

Hectopat
Daha fazla  
Başlıktan anlaşılacağı gibi 17-18k gibi bir bütçem var. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe biraz aşarsanız :
Aşamam derseniz :

Bütçe biraz aşarsanız:
Aşamam derseniz:

URL unfurl="true"]https://www.n11.com/urun/lenovo-g24-20-66cfgac1tk-238-05-ms-144-hz-hdmidisplay-full-hd-ips-wled-monitor-18885267[/URL]

5600 yerine 5600X alsam fark eder mi?
PC'yi daha çok oyun için istiyorum.

5600 yerine 5600X alsam fark eder mi?
PC'yi daha çok oyun için istiyorum.
Hayır oyun performansı farkı yok denecek kadar az.
Aradaki fiyat farkına değmez,onun yerine kaliteli soğutma alırsınız.

Soğutucu olarak sıvı soğutucu almak istiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Video sanırım en üstte tavsiye ettiğiniz sistemin test videosu. Parçaların markalarını bilmiyorum lakin ekran kartı işlemci ve RAM'ler aynı. Oyunlarda iyi performans sağlıyor. Zaten videodaki bazı oyunları oynamam. Teşekkür ederim tavsiyelerin için. Bu sistem için aklına başka bir parça geliyorsa söylersen sevinirim.

Soğutucu olarak sıvı soğutucu almak istiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Video sanırım en üstte tavsiye ettiğiniz sistemin test videosu. Parçaların markalarını bilmiyorum lakin ekran kartı işlemci ve RAM'ler aynı. Oyunlarda iyi performans sağlıyor. Zaten videodaki bazı oyunları oynamam. Teşekkür ederim tavsiyelerin için. Bu sistem için aklına başka bir parça geliyorsa söylersen sevinirim.
Sistemi olduğu gibi alabilirsiniz,isterseniz SSD 1 TB yapılarak alınabilir.
5600 için sıvı soğutma gereksiz,ileride yükseltme gibi bir düşünceniz yok ise önerdiğim soğutucular fazlasıyla işinizi görür.

Sistemi yükseltmek gibi bir düşüncem yok. Bu sistemin beni taşıyacağını düşünüyorum. Zaten oynayacağım belli başlı oyunlar var onlara da büyük güncellemeler gelmediği sürece taşır herhalde.
Minecraft, Sea of Thieves, RDR2, Forza 5, GTA V, World of Tanks, Valorant, Battlefield serisi vb.

Yeni konular

Geri
Yukarı