18.000TL'ye Galax RTX 4060 Ti 16 GB alınır mı?

bora3529

Centipat
Ön sipariş olarak 18.000TL'ye koymuşlar ve bu fiyata değer mi diye sormak istiyorum, eğer değmez diyorsanız 8 GB olan versiyonunu almayı düşünüyorum eğer bu fiyat aralığına başka öneriniz yoksa (ikinci el önermeyin).AMD kart önermezseniz iyi olur tercihim değil, bilen kişiler yardımcı olursa sevinirim.

Link

Alınmaz. Fiyatı çok yüksek. AMD tarafında tercih edilebilir oldukça fazla model var hocam. Neden o tarafa uzaksınız?

Hocam biliyorum fiyatları daha iyi ve VRAM olarak önde ama bir kere olsun NVIDIA teknolojilerinden yararlanmak ve NVIDIA kart kullanmak istiyorum. Şu an AMD tarafında tam oturmuş bir teknoloji yok gibi bir şey yani sadece kart.

Çıkış gününde 15K'ya 4070 almıştım. Bu kadar kısa sürede alt modelin çıkış fiyatı nasıl daha fazla olabilir aklım havsalam almıyor.

Çıkış günü dolar kuru ne kadardı?

Alınmaz. Fiyatı çok yüksek. AMD tarafında tercih edilebilir oldukça fazla model var hocam. Neden o tarafa uzaksınız?

AMD sürücü konusunda hala bir NVIDIA değil.

Çıkış gününde 15K'ya 4070 almıştım. Bu kadar kısa sürede alt modelin çıkış fiyatı nasıl daha fazla olabilir aklım havsalam almıyor.

Vallahi sormayın yani dün çıktı ama bugün ilk kez ön siparişe koydular neredeyse 4070 fiyatına koyacaklar, bir an önce kart alıp şu piyasadan kurtulmak istiyorum...

Çıkış günü dolar kuru ne kadardı?
19,3'müş.

Vallahi sormayın yani dün çıktı ama bugün ilk kez ön siparişe koydular neredeyse 4070 fiyatına koyacaklar, bir an önce kart alıp şu piyasadan kurtulmak istiyorum...
Şu an neredeyse aynı fiyata 4070 var.

Geri
Yukarı