18.000TL'ye kadar sosyal medya için telefon önerisi

Honor 90'da toza ve suya karşı dayanıklılık yok diyor. Bu ne kadar tehlikeli telefonu suya düşürmem ıslatmam veya çok kirletmem ancak uzun süreli kullanımda bu toza dayanıklılık ne gibi sorunlar çıkarabilir ?
Açıkçası şu ana kadar suya toza dayanıklı bir cihaz kullanmadım. Ara ara kılıftan çıkarıp silerim cihazımı, bugüne kadar da bir sorunla karşılaşmadım. Dikkatli kullandığınız taktirde uzun süreli kullanımda herhangi bir sorun çıkartmaz diye düşünüyorum.

Hocam son soru ya Honor 90 alacağım ya da S21 FE modelini. Bunda Snapdragon 888 var. İkisi arasında hangisini tercih edersiniz.
İşlemci önemliyse 888 daha iyi tabi ancak Realme GT 2'de aynı işlemci bulunuyor ve daha ucuz. Şuradan 3 cihazı bir karşılaştırın isterseniz önceliklerinize göre biri daha ön plana çıkar.

Hocam Honor 90 aldım. Aşırı memnunum. Kamerası, ekranı çok iyi. Özellikle ekranı amiral gemiler ile yarışır derecede iyi. Düşünmeden alın. Pişman olmazsınız. Şuan hepsiburada da 500tl indirim ve kablosuz kulaklı hediyeside var.

Hocam Honor 90 aldım. Aşırı memnunum. Kamerası, ekranı çok iyi. Özellikle ekranı amiral gemiler ile yarışır derecede iyi. Düşünmeden alın. Pişman olmazsınız. Şuan hepsiburada da 500tl indirim ve kablosuz kulaklı hediyeside var.
Hocam telefonu nereden ve kaça aldınız?

Geri
Yukarı