18.5 inç 1366x768 monitör bulanık mıdır?

Hocalarım monitör alacağım 18.5 inç 1366x768 bir monitör.
Ben eskiden laptop kullanırdım 14 inç 1366x768 idi ve ekran görüntüsü aldığımda pikseller iç içe geçer bulanık gözükürdü bu monitörde de aynısı olur mu?
Herşeyden önce en çok ne için kullanılacağı konusunda bilgi verilirse öneri sunmakta bir o kadar kolaylaşır. Kimisi iş ve oyun için kullanır, 2. El bir monitör işini görür. Kimisi en çok film veya birşeyler izlemek için kullanır(bana göre en az 21 inç olmalı) full HD bir monitör gerektirir. Ne amaçla kullanacağınıza bağlı. Tanıdığım biri iş, sosyal medya vs işler için 1366*768 monitör, film izlemek için yanınada projeksiyon koymuş.:)

Her şeyden önce en çok ne için kullanılacağı konusunda bilgi verilirse öneri sunmakta bir o kadar kolaylaşır. Kimisi iş ve oyun için kullanır, 2. el bir monitör işini görür. Kimisi en çok film veya bir şeyler izlemek için kullanır(bana göre en az 21 inç olmalı) Full HD bir monitör gerektirir. Ne amaçla kullanacağınıza bağlı. Tanıdığım biri iş, sosyal medya vs işler için 1366*768 monitör, film izlemek için yanına da projeksiyon koymuş.:)

Oyun ve film ama ailem yine almadı PC'yi konu uzun ama parçaların hepsi elimde kaldi =(

Sanırım maddi durumdan dolayı almadılar, ne kadar kötü bir durum olsa da anlayışla karşılamak ve üstelememek gerekir.

Hocam geçen ayda paramız yok dediler
15k TL'ye televizyon aldılar inanmıyorum artık onlara.

Hocam geçen ayda paramız yok dediler.

Bu ilkte değil 6 aydir PC aldırmaya çalışıyorum minitorn falan yol dediler bütün parçaları topladim şimdi yine almıyorlar heves meves kalmadı bende.

Hocam geçen ayda paramız yok dediler

Bu ilkte değil 6 aydir PC aldırmaya çalışıyorum minitorn falan yol dediler bütün parçaları topladim şimdi yine almıyorlar heves meves kalmadı bende.
En iyisi ayrı eve çıkınca almak ya da bilgisayarının olmamasını onlar için de bir sorun haline getirmelisin. Taksitle almışlardır bence TV'yi.

TV evdeki temel ihtiyaçlardan biri sayılabilir evdeki herkes için.

Senin için gerçekten üzüldüm ya :(

En iyisi ayrı eve çıkınca almak ya da bilgisayarının olmamasını onlar için de bir sorun haline getirmelisin. Taksitle almışlardır bence TV'yi.

TV evdeki temel ihtiyaçlardan biri sayılabilir evdeki herkes için.

Senin için gerçekten üzüldüm ya :(

Hocam hep böyleler ya evdeki para ben hariç herkese var.
Bir de grafik tasarım okumak istiyordum sadece oyun değil Photoshop Adobe Illustrator falan az uz bilgim vardı.

Hocam hep böyleler ya evdeki para ben hariç herkese var.
Bir de grafik tasarım okumak istiyordum sadece oyun değil Photoshop Adobe Illustrator falan az uz bilgim vardı.
Ciddiye almıyorlar çocuklar ailelerini işte. Bu yazdıklarını kendilerine de söylemeyi dene, biraz söz sahibi ol aile içinde. Umarım işine yarar bir bilgisayara sahip olursun.

Ciddiye almıyorlar çocuklar ailelerini işte. Bu yazdıklarını kendilerine de söylemeyi dene, biraz söz sahibi ol aile içinde. Umarım işine yarar bir bilgisayara sahip olursun.
hocam dayak yiyerek büyüdüm ne sözüm geçebilir ki pısırık biriyim
konu güncellemesi pcnin 2 aylik taksitini ben ödedim bugün sipariş edicez

@Emircan74i39
Hayırlı olsun güle güle kullanın, yaparsınız hayat kısa ailenizde baskıcıysa bile canınızı sıkmayın ve inanın bana o kadar insan içinden ona rağmen aileniz sizi en çok sevecek olan insanlardır.

Geri
Yukarı