18.500 TL laptop önerisi

Bak istersen 3060'lı Victus'un internette tek bu videosu var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Isınıyor gibi.

Ben Intel i7 9750H işlemcide bu ısıyı alıyordum AMD ile normal aslında bu ısı bunun Intel modelinin incelemesini bulmak lazım.

Bak istersen 3060'lı Victusun internette tek bu videosu var
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Isınıyor gibi
O işlemci ile alakalı sorun, Bende AMD 6800h var, Victus kullanıyorum 80 derece üstü değerleri hiç görmedim ve çok güçlü bir işlemci ama ekran kartı 3050Tİ.
Benim işlerimde aslında daha çok işlemci gücü gerektiren şeyler bu yüzden ekran kartını çok kafaya takmıyorum.

O işlemci ile alakalı sorun, bende AMD 6800H var, Victus kullanıyorum 80 derece üstü değerleri hiç görmedim ve çok güçlü bir işlemci ama ekran kartı 3050 Ti.
Benim işlerimde aslında daha çok işlemci gücü gerektiren şeyler bu yüzden ekran kartını çok kafaya takmıyorum.

Doğrudur incelemeden bilemeyiz fakat fiyat farkı biraz fazla yaklaşık 5bin fark oynuyor benim bütçeyi aşıyor 24binlere çıkartıyor :)

Teşekkürler incelemesine kullanıcı yorumlarına bakayım.

Clevo kasa önermeme sebebimiz kasa kalitesi ve anakartlari zayıf oluyor, aynı şekilde soğutma sistemide ve bu kasanın sıkıntı yaratma ihtimali çok. G5 şu an yeni çıktı soğutma performansı nasıl olduğu bilinmiyor ama Clevo kasalı model almak mantıklı değil bütçe var iken. Bu arada o hoparlör sorununu artık yaşayan yok gibi bir şey, biri bir ara Win 10'da yaşamıştı onu sonra 11 geçtiğinde çözülmus muydu ne. Konu sahibine önerim bunu alıp RAM eklemesi.

Clevo kasa önermeme sebebimiz kasa kalitesi ve anakartlari zayıf oluyor, aynı şekilde soğutma sistemide ve bu kasanın sıkıntı yaratma ihtimali çok. G5 şu an yeni çıktı soğutma performansı nasıl olduğu bilinmiyor ama Clevo kasalı model almak mantıklı değil bütçe var iken. Bu arada o hoparlör sorununu artık yaşayan yok gibi bir şey, biri bir ara Windows 10'da yaşamıştı onu sonra 11 geçtiğinde çözülmus muydu ne. Konu sahibine önerim bunu alıp RAM eklemesi.

Teşekkürler bende bu modeli almayı düşünüyorum şu an 3050 Ti, 3050 ve 3060 arasında kaldım. Bütçemi arttırmaya çalışıyorum.

Teşekkürler bende bu modeli almayı düşünüyorum şu an 3050 Ti, 3050 ve 3060 arasında kaldım. Bütçemi arttırmaya çalışıyorum.

3060a arttirmana değer kesinlikle.

Fiyatı uçmazsa en fazla bir ay içinde bunu almayı düşünüyorum, bakabilirsin.

Geri
Yukarı