18 bin TL laptop önerisi

Bütçe
18.000
Gayet serin, 4 hava çıkışı(alt tarafı tamamen açıl ve 2 tane 6000RPM fan var. Soğutma tek rakibi Legion.

140W.

Yemiyor, evet aslen 125W, 15W dB 2.0 menzili var.

Soğutmada MSI GP76 ve Gigabyte 15p kc nasıl hocam bu cihazlar arasında. Bana Lenovo daha sıcak gelmişti fakat biri AMD biri İntel baktığım modeller.

GP76 daha iyi gibi duruyor. Kasa boyutundan dolayı.

Ben buradaki kullanıcı testine göre yorumlamıştım hocam fakat Gigabyte the10 MSI the11:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ben buradaki kullanıcı testine göre yorumlamıştım hocam fakat Gigabyte the10 MSI the11:

Şahsen ben büyük kanallar harici testlere pek güvenmiyorum. Victus ısınma sorunlu dendi o kadar, alet Legion'dan serin çalışıyor.

Çipset'i kastediyor. Anakartın GP76 olduğunu zannetmiyorum, bazı arkadaşlar öyle diyor ama GP76'da Type-C yok.

Zaten ek modül ile yerleştirilmiş Type-C, diğerlerine göre simetrik değil yeri. Anakartın MSI olmadığı hakkında bir hurafe var başından beri, sürekli dönüp duruyor. Bu alet her şeyiyle MSI, BIOS'u ekran kartı anakartı her şeyi MSI.

Ekran Alıntısı-1.PNG

Zaten ek modül ile yerleştirilmiş Type-C, diğerlerine göre simetrik değil yeri. Anakartın MSI olmadığı hakkında bir hurafe var başından beri, sürekli dönüp duruyor. Bu alet her şeyiyle MSI, BIOS'u ekran kartı anakartı her şeyi MSI.

Eki Görüntüle 1209691

Helal olsun Monster :D Bence alınabilir. Ancak içinde kullanılan komponentler ikinci, üçüncü kalite olabilir. Markaların genel olarak hafif kusurlu ve hatalı ürünleri bu şekillderde piyasaya sunduğunu duymuştum. Ancak tabi benimkisi sadece varsayım, belki de direkt fason yaptırıyordur mis gibi piyasaya sunmuşlardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı