18 bin TL sistem toplama önerisi

Bütçe
18000

Levpaves

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 18k civari bir bütçem var ama hangi bilgisayarı alsam karar veremedim. Toplama mı daha iyi olur yoksa hazir almak mi emin olamadim, hazir sistemlerde guzel ama bu konuda bilgisiz oldugum icin ne yapsam bilmiyorum. Ekran karti olarak RTX 3060 falan kullanmayi dusunuyordum. Fiyata monitor dahil degil ama monitor onerilerinizi de atabilirsiniz. Bilgisayarı oyun odaklı kullanacağım. Sizin toplama guzel dediginiz bilgisayar varsa atar mısınız? Ya da bilgisayar toplama da yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleme:
Bütçe biraz artarsa bu var :
Bunu da öneririm :
Özelleştirme yaparak alınabilir.

Bütçe biraz artarsa bu var:
Bunu da öneririm:
Özelleştirme yaparak alınabilir.

Peki bu sistemlerden hangisinin anakartı daha iyi? Bir de özelleştirme yapılarak su sistemler nasıl? MANTIS-3060 / AMD Ryzen 5 5500 / ASUS DUAL GeForce RTX 3060 OC 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

AHORA 5A-RTX3060/Ti - Game Garaj dostum buradan işlemci 5600 kart 3060 Ti SSD ise Crucial P5 1TB yaparak alabilirsiniz. 18.200 ediyor.

INNO 3D iyi bir markami acaba yeni duydum da.

Peki bu sistemlerden hangisinin anakartı daha iyi? Bir de özelleştirme yapılarak su sistemler nasıl? MANTIS-3060 / AMD Ryzen 5 5500 / ASUS DUAL GeForce RTX 3060 OC 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

Evet dostum araştırabilirsin sosyalde.

3060 Ti'lar arasında da fark var hocam GDDR6X bellekli olanlar 3070 seviyesinde daha 1-2 olmadı çıkalı. Alınabiliriler yani. Düz 3060 alma.

3060 Ti'lar arasında da fark var hocam GDDR6X bellekli olanlar 3070 seviyesinde daha 1-2 olmadı çıkalı. Alınabiliriler yani. Düz 3060 alma.

Peki sizce toplama yapmak nasıl olur? Ya da bu attigimiz bilgisayarlar arasindan hangisini önerirsiniz? Bu konuda biraz cahilim affınıza sığınıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı