18 bin TL telefon tavsiyesi

Çevremde iPhone'a geçip memnun olmayan görmedim. Alıştıktan sonra bir zorluğu kalmıyor. Batarya konusunda 1 yılın ardından cidden bariz zayıflamalar başlıyor ama benim için çok da sorun değil diyorsanız önerim 2. el temizinden iPhone 12 almanızdır.

Hocam afedersiniz ama amip gibi 720p ekranlı İphone 11 almak saçma bence. Birde 2025 te telefon öbürleri gibi unutulur gider. Tavsiyem S22.

18k e ikinci el Samsung garantili S22 Ultra yok. S22 Ultra garantili minimum 25k. Note 20 Ultra ya gelince Exynos 990 gibi rezil bir işlemci varken o cihazı nasıl önerebiliyorsun? Hayret ediyorum.

Öncelikle arkadaş TR ürünü olsun, garantili olsun vs. dememiş, o fiyatlara yurt dışı S22 Ultra mevcut çok rahat şekilde. İkincisi bende Snapdragon'lu versiyon var ve arkadaş da yine Snapdragon işlemcili Note 20 Ultra alabilir o fiyat bandında, ayrıca her şey işlemciden ibaret de değil. Cihazın diğer özelliklerini işin içine katınca gayet de mantıklı bir seçim arkadaşın sunduğu seçeneklere kıyasla. Ekran kalitesi ve kamera kalitesi tartışılmaz bile.

Öncelikle arkadaş TR ürünü olsun, garantili olsun vs. dememiş, o fiyatlara yurt dışı S22 Ultra mevcut çok rahat şekilde. İkincisi bende Snapdragon'lu versiyon var ve arkadaş da yine Snapdragon işlemcili Note 20 Ultra alabilir o fiyat bandında, ayrıca her şey işlemciden ibaret de değil. Cihazın diğer özelliklerini işin içine katınca gayet de mantıklı bir seçim arkadaşın sunduğu seçeneklere kıyasla. Ekran kalitesi ve kamera kalitesi tartışılmaz bile.

Yurt dışı cihazı almak Rus ruleti oynamak gibi bir şey. Garanti diye bir şey yok. Pasaport kaydı olayı var ki şu anda kayıt parası 6k. Kayıt parasını geçtim yurt dışı cihazlarda şebeke sorunu olabiliyor. Garantili alıp kafası rahat kullanmak varken niye bu riski alsın? Note 20 Ultra ya gelince evet her şey işlemci değil ama işlemcide önemli. İşlemcin kadar fotoğraf çeker işlemcin kadar oyun oynar işlemcin kadar stabil kullanırsın. Exynos 990 Samsung'un bugüne kadar yaptığı en kötü işlemci. Çok ısınıyor ve aşırı pil tüketiyor. Yaptığın öneriler mantıklı öneriler değil.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı