18 bin TL'ye kadar laptop tavsiyesi

DesCMON

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Laptop piyasasından pek anlamıyorum bu yüzden sizlere sormak istedim. 17-18 bin TL civarı laptop arıyorum. Oyun olarak FIFA ve GTA oynuyorum. En çok önemsediğim konu beni uzun süre götürmesi gerekiyor ve ben hangi marka ne kadar iyi ne kadar güvenilir bilmiyorum.
Şimdiden teşekkürler.

Merhaba. Laptop piyasasından pek anlamıyorum bu yüzden sizlere sormak istedim. 17-18 bin TL civarı laptop arıyorum. Oyun olarak FIFA ve GTA oynuyorum. En çok önemsediğim konu beni uzun süre götürmesi gerekiyor ve ben hangi marka ne kadar iyi ne kadar güvenilir bilmiyorum.
Şimdiden teşekkürler.

Eğer Monster almayı düşünüyorsan 2 senedir Monster Abra A5 kullanıyorum, ilk olarak teknik servis çok iyi, ücretsiz temizleme olsun duymuşsundur. Fakat genel olarak 18k civarı laptoplarında garip bir kasa var, cihaz aşırı ısınıyor. Çok az da olsa sıcaklıktan kaynaklı FPS düşüşleri yaşadım. Laptop fanı ile FPS sorunu çözüdüm ama sıcaklık değerleri boşta dursa bile absürt bir şekilde 70 derecelerde. Böyle bir laptop hiç oyun bile oynatmaz oyunun ortasında kapanır derken 8-9 tane hiç FPS düşüşü yaşamadan yeni nesil oyun bitirdim. Ama yine de Acer alsaydım derim bazen. Alıp almamak sana kalmış (artık okursan sıkıntıdan destan yazdım)

Geri
Yukarı