18 bin TL'ye laptop önerisi

Konu sahibi arkadaşın linkindeki laptop 1 TB. sanırım bundan yola çıkarak örnekler verilmeli.

Artık günümüzde 512 GB yetmiyor.

Konu sahibi arkadaşın linkindeki laptop 1 TB. sanırım bundan yola çıkarak örnekler verilmeli.

Artık günümüzde 512 GB yetmiyor.
Sonradan yükseltilebilir bir parça için donanımdan kesmek mantıksız ve öğrenci için 512 Gb fazlasıyla yeterli 150Gb oyun veya program kurmayacak kuracak olsa belirtildi.

Sonradan yükseltilebilir bir parça için donanımdan kesmek mantıksız ve öğrenci için 512 Gb fazlasıyla yeterli 150Gb oyun veya program kurmayacak kuracak olsa belirtildi.
Hocam bugün onu indir bunu kur derken, farkına bile varmadan doluyor. İleride kuvvetle muhtemel iş ya da oyun için kullanacağından o şekilde 1 TB olması iyidir diye yazdım.

Hocam bugün onu indir bunu kur derken, farkına bile varmadan doluyor. İleride kuvvetle muhtemel iş ya da oyun için kullanacağından o şekilde 1 TB olması iyidir diye yazdım.
Doğru 1 Tb tabii daha iyi ama depolama alanı sonradan yüksletilir ama işlemci ve kart için bu mümkün değil o yüzden bence öncelik depolama olmamalı.

genelde casper ürünleri önerilmez

N11 güvenli midir bu arada attığınız linke bakarken Lenovo gördüm bu nasıl Lenovo IP S315IAH8 83ER000UTR i5-12450H 8 GB 512 GB SSD 15.6" Dos FHD Dizüstü Bilgisayar Fiyatları ve Özellikleri

Daha uyguna var.

Geri
Yukarı