18 bin TL'ye toplanabilecek en iyi sistem

Öncelikle merhaba.Sisteminizin fiyatına monitör dahil değilse kuzenimde olan ve gayet memnun olduğu bir sistemi sizinle paylaşayım.Monitör dahil ise daha farklı bir sistem önerisinde bulunabilirim size.

bu sisteme monitör dahil değildir.

bu sisteme ek olarak eklemenizi önereceğim şeyler ise:Aoc 27" C27G2U 1ms 165hz HDMI,DisplayPort FreeSync Premium Curved Gaming Monitör ve WD 1TB Blue 64MB 7200rpm (WD10EZEX) Harddisk olacaktır.Çünkü hem bilgilerinizi yedeklemek için biçilmiş kaftan olan bir harddisk in yanı sıra çok iyi bir monitöre sahip olmakla beraber oyunları rahat oynayacağınızdan şüphem yok.
öncelikle sistemde rtx 3050 var ben 3060 almayı daha mantıklı buluyorum hem daha fazla bütçem var ve dediğim gibi ASUS 27" VG279QM 1Ms 280Hz HDMI DP FREESYNC VE G-SYNC UYUMLU IPS Gaming Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu monitörü alacağım teşekkür ederim önerin için

Esasında şunu demek istiyorum. Kasayı iyi almazsanız sisteminizde ısınma sorunları yaşarsınız. Yaşadım oradan biliyorum. Kasada ucuza kaçmayın bence.
ya zaten kaçmak istemiyorum ama sende 5 gün aradığına göre durumu anlarsın sağlam kasa bulamiyorum yani aklimda çok fazla kasa var sisteme öylesine bunu koymuştum alıcağımdan değil

öncelikle sistemde rtx 3050 var ben 3060 almayı daha mantıklı buluyorum hem daha fazla bütçem var ve dediğim gibi ASUS 27" VG279QM 1Ms 280Hz HDMI DP FREESYNC VE G-SYNC UYUMLU IPS Gaming Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu monitörü alacağım teşekkür ederim önerin için

ya zaten kaçmak istemiyorum ama sende 5 gün aradığına göre durumu anlarsın sağlam kasa bulamiyorum yani aklimda çok fazla kasa var sisteme öylesine bunu koymuştum alıcağımdan değil
yanıtınız için teşekkürler.İlk önerdiğim sistemde monitör yoktur ve sistem rtx3060 ekran kartlıdır.Ayrıca sizin rahat etmeniz için sisteme ek olarak 2tb hdd takviyesi de yaptım.Umarım size en uygun sistemi alırsınız.

yanıtınız için teşekkürler.İlk önerdiğim sistemde monitör yoktur ve sistem rtx3060 ekran kartlıdır.Ayrıca sizin rahat etmeniz için sisteme ek olarak 2tb hdd takviyesi de yaptım.Umarım size en uygun sistemi alırsınız.
ryzen 5 3600 yerine ryzen 5 5600 almam daha mantıklı değil mi

Bu ekran kartını onerme sebebiniz nedir ve Intel pek fiyat performans değil gibi geliyor bana o yüzden Intel düşünmüyorum ama daha stabil bir sistem olur vs. gibi şeyler diyenler var.

Monitör dağil değil şu an bu sisteme ama ASUS 27" VG279QM 1Ms 280Hz HDMI DP FREESYNC VE G-SYNC UYUMLU IPS Gaming Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu monitörün 2. elini almayı düşünüyorum 4 bin TL'ye falan var.

Kasa olarak farklı bir şey arıyorum önerebilir misiniz aklımda.

Cooler Master Masterbox TD500 vardı ama bilemiyorum malzemeleri kötü gibi şeyler diyorlardı​

Bu ekran kartını onerme sebebiniz nedir ve Intel pek fiyat performans değil gibi geliyor bana o yüzden Intel düşünmüyorum ama daha stabil bir sistem olur vs. gibi şeyler diyenler var.

Monitör dağil değil şu an bu sisteme ama ASUS 27" VG279QM 1Ms 280Hz HDMI DP FREESYNC VE G-SYNC UYUMLU IPS Gaming Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu monitörün 2. elini almayı düşünüyorum 4 bin TL'ye falan var.

Kasa olarak farklı bir şey arıyorum önerebilir misiniz aklımda.

Cooler Master Masterbox TD500 vardı ama bilemiyorum malzemeleri kötü gibi şeyler diyorlardı​

Ekran kartı olarak markada FPS fark ettirmiyor ve daha ucuz diyor.

Ekran kartı olarak markada FPS fark ettirmiyor ve daha ucuz diyor.
fark ettim sisteme o ekran kartını koydum teşekkürler valla iyi oldu ama intel hakkında bir sey yazdıysanız ilk cevaplada gozukmuyor
1655772616613.png

Geri
Yukarı