+18 film ailecek nasıl izlenir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bunun meraklılık ile alakası yok. Olgun olan her birey o sahnenin filmin veya dizinin bir parçası olduğunu bilir ve sakince izler geçer. Çünkü o sahne filmin diğer sahnelerinden farksızdır. O sahneleri kırpmak isteyerek sahneleri gereksiz yere dert edinen siz oluyorsunuz.

Sanırım yaşınız küçük, eleştirmek için söylemiyorum. Zamanla anlayacağınızı umuyorum.

Bende onu anlatmaya çalışıyordum ama aklı fikri o sahnelerde olanlar doluştu yorumlara...
Bu mesajımı sen de gör istedim.

Korsan önermeyin, savunmayın.
Korsan mı izleyeceksiniz? Kesmek dışında bir yolu yok ayrıca indirmen gerekiyor. O da korsana giriyor.

Ne korsan düşmanlığıymış be. Yok indirme, korsana girer. Boş yapmayın. İster indirir, kaçak izler. İster Netflix'ten izler. Karışmayın her şeye.

Benim fikrim. Bir dizinin ... sahnesini kesince ikili arasındaki bağ kaybolmuyor.

Diziyi siz çekmediniz, senaryosunu siz yazmadınız. Oradaki seks sahneleri sizi bağlamaz. Yaşınız tutuyorsa rahatça izleyebilirsiniz bence.

Hocam aileyle izlediğinizde öyle olmuyor .d
O zaman izlemeyin. Zannediyorum yaşınız küçük. Belirli bir yaşa geldiğinizde aileniz ile daha olgunca sohbet edebileceksiniz. Bu şekilde erotik sahneleri gördüğünüzde de tepki vermeyeceksiniz veya bir şey hissetmeyeceksiniz. Çünkü o sahne filmin bir parçası. O sahnede de bir şey anlatılıyor, senaryonun bir parçası. O sahnede oyuncuların nasıl davranacağı da senaryoda yazılı. Hepsi bir şey ifade ediyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı