+18 Sitelerde reklama tıklamak virüs bulaştırır mı?

Hocam seni şimdi internetteki virüsler ve YouTube reklamlarından uzak tutacağım.
uBlock Origin reklamları engeller ve birkaç reklamlı siteyi engeller.
Malwarebytes kurunca ads trakers bölümünü aç hem YouTube reklamları hem genel malwarelerden seni korur.
Kaspersky kullanırsan hiç korkmazsın ancak kullanmam dersen virüsleri engellemek için son tavsiyem şu.
Bunların hepsi beleş ben McAfee'yi 2 sene kullandım.

Hocam kendi kararı bizi hayvanlardan ayıran şey irademiz ve aklımız unutmayalım.
Haklısınız fakat es geçtiğiniz bir konu var. 18 yaşından küçüklere uygun olmadığı için bu tür şeylere yaş sınırlaması getiriliyor zaten ben sadece kendini sorgulaması gerektiğini söyledim. İzleyemeyeceğini söylemedim.

Bence asıl kendine sorman gereken soru 18 yaşından küçük olup bu sitelere neden girdiğin fakat senin soruna gelecek olursak bir şey olmamıştır eğer çok endişeleniyorsan Malwarebytes ile adware taraması yapabilirsin.

Sana ne dostum? Sana mı soracak öyle yerlere girecek.

Bir şey indirmediyse veya çerezlere izin vermediyseniz sıkıntı olmaz.

Güzel kardeşim ben giremeyeceğini söylemedim azıcık okuduğunu anlarsan orada ne yazdığımı anlayabilirsin. Arkadaşa kendini sorgulaması gerektiğini söylemedim. Söylediğim şeyde yanlış bir şey yok.

Okuduğumu gayet iyi anlamasaydım şu anda burada olamazdım zaten. Konu sahibi bir ergense bunlar olabilecek bir şey ki bir çok ergen bunu yapıyor. Sizi ilgilendirmez. Sorgulamasını istemek bile sizi ilgilendirmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı