+18 sitelere bilgisayar ve TV'den giriş yapılamıyor

Deltore

Centipat
Daha fazla  
Telefondan girebilmeme rağmen PC ve TV ile giriş sağlayamıyorum. İnternet sağlayıcım çocuk kilidi açık olsa telefon ile de giremezsiniz dedi. PC tarafı da buna benzer şeyler dedi. Birkaç tane tarayıcı ile denedim, ayarları kontrol ettim, Gmail yaşımı kontrol ettim, DNS denedim. Sadece VPN ile giriliyor. Bir bigisi olan var mı?

Telefondan girebilmeme rağmen PC ve TV ile giriş sağlayamıyorum. İnternet sağlayıcım çocuk kilidi açık olsa telefon ile de giremezsiniz dedi. PC tarafı da buna benzer şeyler dedi. Birkaç tane tarayıcı ile denedim, ayarları kontrol ettim, Gmail yaşımı kontrol ettim, DNS denedim. Sadece VPN ile giriliyor. Bir bigisi olan var mı?

Zorlamanın anlamı yok bir iş var demek ki izlemeyın yukarıdan birisi sizi uyarıyor.
😂

Hangi sağlayıcıyı kullanıyorsunuz? Hangi cihazda problem var gibi tüm detayları yazın yardımcı olalım. (Kesinlikle VPN kullanmalısın :D)

Sağlayıcınıza göre değişiyor genelde bazı sağlayıcılar da DNS'i değiştirmek işe yararken diğerlerine ise yaramıyor hem neden VPN kullanmak istemiyorsunuz ki? Ek olarak web proxy sitelerini kullanabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi sağlayıcıyı kullanıyorsunuz? Hangi cihazda problem var gibi tüm detayları yazın yardımcı olalım.

Direkt ulkeden engelli oldugu icin cihaz veya saglayici fark etmez. Bilmiyorsaniz yorum yapmayin ve her begenmedim atana begenmedim atmayin 🙂.

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı