+18 siteye girince telefona virüs bulaşmış mıdır?

Hocam inanmayacaksınız ama bende A21s kullanıyorum ve Knox var telefonumuzda. Ciddiyim A21s kullanıyorum.

Tesadüfe bak totalvirüsle linki tarattım ama 2 kişi güvenilmez cıktı. Sorun olur mu ki? Bir de sanki bataryası cok cabuk bitiryormus gibi geliyor.

Hocam sıkıntı olmaz zaten bir Knox var ikincisi de Samsung'un kendi antivirüsü McAfee ile beraber zaten korkmanıza gerek yok bence.

Eyvallah sağ olasın. Yani hiç götürmeye gerek yok telefoncuya o zaman.

Son düzenleyen: Moderatör:
tesadüfe bak totalvirüsle linki tarattım ama 2 kişi güvenilmez cıktı sorun olurmuki bide sanki bataryası cok cabuk bitiryormus gibi geliyor
Hocam o zaman içinizi tam olarak ferahlatayım batarya konusunu da çözelim Samsung Members ı açın. Yardım alın sekmesine basın. Orada tanılama bölümünde başlat var ona basın orada telefonun tüm özelliklerini Ses, batarya gibi test ediyor.
Tesadüfe bak totalvirüsle linki tarattım ama 2 kişi güvenilmez cıktı. Sorun olur mu ki? Bir de sanki bataryası cok cabuk bitiryormus gibi geliyor.

Eyvallah sağ olasın. Yani hiç götürmeye gerek yok telefoncuya o zaman.
Yok hocam ne telefoncusu götürseniz adam 500tl lik masraf çıkartır hiç bir şey olmadığı halde. Telefoncuya götürmeniz için telefonun ateşte yanması gerek bilgisayar için de aynı şey geçerli.

Hocam o zaman içinizi tam olarak ferahlatayım batarya konusunu da çözelim Samsung Members ı açın. Yardım alın sekmesine basın. Orada tanılama bölümünde başlat var ona basın orada telefonun tüm özelliklerini Ses, batarya gibi test ediyor.

Yok hocam ne telefoncusu götürseniz adam 500tl lik masraf çıkartır hiç bir şey olmadığı halde. Telefoncuya götürmeniz için telefonun ateşte yanması gerek bilgisayar için de aynı şey geçerli.
haklısın bu arada :D

Yeni konular

Geri
Yukarı