+18 siteye girince telefona virüs bulaşmış mıdır?

Merhabalar, snap'i daha yeni yüklemiştim, bilmiyordum çok. Birisi bana +18 fotoğraflarını atmıştı. Muhtemelen bot diye engelleyecektim, profinde bir link vardı ve dalgınlığımla tıkladım. +18 site gibi sekme açıldı. Kapattım hemen, 2 gün geçti ama bir sıkıntı olur mu? Yeni Samsung telefonların virüs programıyla tarattım, bir şey çıkmadı. Ara sıra cok şarjı gidiyor diye içimden diyorum, yoksa ben mi paranoyaya bağladım? (Telefonu yeni aldım.)
Siteye girip birşey indirmediyseniz rahatsınız.

seninde arka ön kamera biraz kötümü
Hocam şimdi güzellik kötülük göreceli ancak ön kamera için konuşuyorum güzel çekmesi için güzel bir ışık olması gerek. Ayrıca yakından çekince de sanki kumlanma oluyor.(Kötü ışıkta.) Ön kameranın iyi çekmesi için ışığın 9/10 olması gerek ki iyi çeksin ancak arka kameradan çok memnunum. Zaten selfie çekmeyi çok sevmiyorum bu yüzden pek takmadım bu meseleyi. Kısaca günü kurtarır.
Arka kameranın 48mp olması için değiştirebiliyorsunuz onu biliyorsun değil mi hocam? Ama 16/9 da iş görüyor.

Hocam şimdi güzellik kötülük göreceli ancak ön kamera için konuşuyorum güzel çekmesi için güzel bir ışık olması gerek. Ayrıca yakından çekince de sanki kumlanma oluyor.(Kötü ışıkta.) Ön kameranın iyi çekmesi için ışığın 9/10 olması gerek ki iyi çeksin ancak arka kameradan çok memnunum. Zaten selfie çekmeyi çok sevmiyorum bu yüzden pek takmadım bu meseleyi. Kısaca günü kurtarır.
Arka kameranın 48mp olması için değiştirebiliyorsunuz onu biliyorsun değil mi hocam? Ama 16/9 da iş görüyor.
aynen öyle benimkiside tarmalarıyaptım hepsi iyi cıktı

Geri
Yukarı