+18 ve hiçbir zararı olmayan siteler neden yasaklı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hepsini gördüm ama tecavüzcü olmadım.
Sorun tecavüzcü olmanında dışında. Senin hakkında değil, genel konuşuyorum.

Hangi insan dışarda dolaşırken insanlara "offf, ne güzel lan bu" demiyor, kimse bu kadın evli mi, bu adam evli mi vs. diye düşünmüyor. Daha bunları bile düşünemeyen toplumda bunun dışında tecavüzde olur, aldatmada.

Doğru söylüyorsun lakin zaten bazı uygulamalar var. Bilinçlendirme dediğin insanlara televizyon veya başka bir iletişim aracı ile bunları yaymak ve söylemektir. Devlet bir yere kadar insanları getirir bu yerden sonra ise insan kendi yürümesi gerekir. Bebekken elinden tutarsın yürüyünce bırakırsın.

Kaçımızın ailesi her akşam düzenli olarak TRT arşivleri izliyor, kaç tanesi TRT, National Geographic'de belgesel izliyor? Televizyonlarda abuk subuk aşk, aldatma filmleri olduğu sürece çoğu aile bu kanalların var olduğundan bile habersizler. Akşamları ailesi izlediği için anlamadığı aşk, aldatma filmleri izleyen çocukların büyüdüklerinde aynı şekilde aynı programları izlerler. Buda çocuktan çocuğa gider...
Ben yönetimde söz sahibi olsam bu konu ile alakalı bilgi sahibi olan kişilere seminer yaptırırdım ve katılmayı da bir şekilde zorunlu kılardım. Çünkü televizyon ve telefon bu konuda etkisiz kalır.

Ağaç yaşken eğilir. Eğer daha 11 yaşınızdaysanız ve iyi ile kötüyü ayırt edemiyorsanız. Bir saplantı haline getirebilirsiniz.
Onun eğitimini de aile vermeli.

Onu geçtim bu muhabbet oyunlardan etkilenip gerçekte kötü şeyler yapar muhabbeti gibi. Giren ihtiyacını görüp çıkıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı