+18 ve hiçbir zararı olmayan siteler neden yasaklı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Küçüklerin erişimi sebebiyle değil din sebebiyle yasaklanmıyor mu?
Amaç 14-15-16 yaşına gelmiş kişileri siteden uzak tutmak değil. 9-10-11-12 yaşındakileri uzak tutmak. 14 yaş ve üstü zaten vücud gelişimi ile beraber bu dünya kuralının, üremenin farkında oluyorlar. Ama siz cinsel organının sadece işemek için olduğunu sanan çocuklara bu yaşlarda bunları gösterirseniz hiç iyi şeyler olmaz.

Sabırlı ol o zaman. Sabah akşam mastürbasyon yaparak bir yere varamazsın. Bunun sağlıklı olduğunu düşünüyorsan bilemem. Yap o zaman. Ama ceşme değildir o. 30'una geldiğinde kuruma benden demesi. 😉
Evliliği cinsel ihtiyaç olarak mı görüyorsun? İşte bu yüzden her gün aldatıyor insanlar.

Bunun için de ailelerin bilinçlendirilmesi gerekiyor lakin bilinçlenmek isteselerdi şu an zaten bu durumda olmazdık. Ya da benim çocuğum öyle şeyler yapmaz düşüncesiyle, çocuklarını ne durumda olduklarından haberleri olmuyor.
Devletin bu siteleri yasaklaması aileleri bilinçlendirmesinden daha kolay olduğu için bu yöntemi seçiyorlar. İlk yöntemi seçseler sitelerin yasaklanmasına gerek kalmaz.

Amaç 14-15-16 yaşına gelmiş kişileri siteden uzak tutmak değil. 9-10-11-12 yaşındakileri uzak tutmak. 14 yaş ve üstü zaten vücud gelişimi ile beraber bu dünya kuralının, üremenin farkında oluyorlar. Ama siz cinsel organının sadece işemek için olduğunu sanan çocuklara bu yaşlarda bunları gösterirseniz hiç iyi şeyler olmaz.

Artık bazı "arkadaş" denen varlıklar var. Bunu daha ilk okuldayken herkese yayıyorlar. Ben kendi 9-12 yaşımda hiç yaşamadım. (biraz asosyaldim :D)ama şu an durum bu.

Bakın şimdi gençler!
O sitelerde cinsel olanlardan bahsediyorum.
Tecavüz, anne, kardeş vs konulu olanlar var bunları biraz yaşınız, kişilik ve ortama bağlı olarak bilirsiniz.
Bir insan bunlara küçük yaşta mağdur kalırsa ileride sonu tevcavüzden tutun her şeye gider. Sonra yeşilçamda tecavüz izleyen bir nesil, tacavüz izleyip, yapıyor veya öldürüyor! Hani İslam hani din.

Yani bazı şeyleri netten bakarak değil görerek araştırın. Zira bakmakla görmek bir değildir.

Bakın şimdi gençler!
O sitelerde cinsel olanlardan bahsediyorum.
Tecavüz, anne, kardeş vs konulu olanlar var bunları biraz yaşınız, kişilik ve ortama bağlı olarak bilirsiniz.
Bir insan bunlara küçük yaşta mağdur kalırsa ileride sonu tevcavüzden tutun her şeye gider. Sonra yeşilçamda tecavüz izleyen bir nesil neden tecavüz izleyip öldürüyor! Hani İslam hani din.

Yani bazı şeyleri netten bakarak değil görerek araştırın. zira bakmakla görmek bir değildir.
Sende haklısın. Vallahi bu konu çok farklı yerlere gider.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı