18 yaş altı Akbank hesabı açma

Çok sağ olun hocam size de. İş Bankası yerine Akbank mı tercih ettiniz?

Hocam sizi çok tutmak istemem bu kadar bilgi verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Peki bu konuda yani 18 yaş altı Akbank mı daha iyi yoksa diğer bankalar mı? Bir öneriniz var mı, mesela Akbank iyi kötü? Şu İş Bankası daha iyi vs.

Yok İş Bankası açıcaz.

Hocam Axes Free kredi kartı varmış 18 yaş altı için. 500 TL limiti var diye biliyorum. Böyle bir şey var mı? Sizin bilginiz var mı?
Axess Free, Akbank'ın kredi kartı aidatı ödemek istemeyen müşterilerine sunduğu bir kredi kartıdır, 18 yaş altı kişilere özel değildir.

Yanlışsam düzeltin fakat bildiğim kadarıyla 18 yaş altındaki kişiler kendine ait kredi kartı alamıyorlar. Ailelerine ait veya ailelerinin kartına bağlı ek kart çıkartıp kullanabilirler.

Axess Free, Akbank'ın kredi kartı aidatı ödemek istemeyen müşterilerine sunduğu bir kredi kartıdır, 18 yaş altı kişilere özel değildir.

Yanlışsam düzeltin fakat bildiğim kadarıyla 18 yaş altındaki kişiler kendine ait kredi kartı alamıyorlar. Ailelerine ait veya ailelerinin kartına bağlı ek kart çıkartıp kullanabilirler.
Doğrusunuz hocam,benim annem Axess Free kullanıyor.

İş Bankası kraldır hocam ama gene de siz bilirsiniz yılların bankası İş Bankası.
İş Bankası güzel ama bazı kısıtlamaları var. EFT yapamıyorsun ama hesap tanımlayıp para aktarımı yapabilirsin. QR KOD ödeme yapmak için 18 yaşını doldurman gerekiyor.

Velinizle birlikte gidip hesap açabilirsiniz. Bazı kısıtlamalar olabiliyor.
Velim ile gittim açmadılar.Lise'de staj belge ile getirirsem açıyormuş.Başka yolu yok mu hocam?

Para yatırıp çekelim 3D Secure olsun yeterli.
Hocam ayrıca iş bankası ilk imzada yani normal iş bankası,internet alışveriş olmuyormuş.Havale ve EFT'de yapılmıyor size tavsiye etmem.

Velim ile gittim açmadılar.Lise'de staj belge ile getirirsem açıyormuş.Başka yolu yok mu hocam?

Hocam ayrıca iş bankası ilk imzada yani normal iş bankası,internet alışveriş olmuyormuş.Havale ve EFT'de yapılmıyor size tavsiye etmem.
Yanlış bilgi. Hesabı açarken havale ve alışverişi açmalarını söylüyorsun. Havale yapacağın IBAN adreslerini velin ile şubeden kaydettiriyorsun. 81 kuruş havale ücreti harici memnunum ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı