18 yaş altı banka hesabı önerisi

joklemen132

Centipat
Daha fazla  
18 yaş altı için dövizlerimi yatırabileciğim para çekip gönderebileceğim bir banka hesabı istiyorum. Hangi bankalarda bu istediklerimi yapabilirim? Olabiliyorsa da borsa hesabı açabileceğim.

Son düzenleme:
Böyle bir banka olduğunu düşünmüyorum açıkçası 18 yaş altı döviz zor gibi belki bilen biri vardır bence annenizin üstüne bir Papara hesabı açabilirsiniz

Neyini beğenmediniz sizinkini beğenmeme sebebim Papara'da doviz yok ininalde var haksız haksız iş yapmayın.

Biri fikrini beğenmedi diye bu haksızlık olmuyor hocam sizin gibi insanlar bazen darlıyor beni yapmayın böyle

Herhangi bir ebeveynin ile İş Bankası şubelerine gidip İlk İmza hesabı açtırabilirsin.

+'lar
Döviz hesabı açılabiliyor. (EUR, USD, GBP, ALTIN vs.)
Paranı vadeli hesapta tutabiliyorsun. (min. 5000TL)
Kısa vadeli borçlanma fonlarına yatırım yapabilirsin.
Papara, İninal gibi "banka" olmayan şirketlere göre daha resmi ve daha fazla işlem yapabiliyorsun.
Banka kartı adresine gönderiliyor.

-'ler
Sadece bankada vereceğin IBAN'lara para gönderebiliyorsun. Ben denemek için Papara'dan kendime 2000TL atmıştım, geri atamadığım için halen banka hesabında 🤦‍♂️ (Ama isteyen herkes IBAN'ına para gönderebiliyor.)
Reşit bireyler için açılan hesaplara göre yapabileceğin işlemler baya sınırlı.

İlk İmza'yı önerme nedenim döviz işlemleri yapılabilmesi ve belirttiğim gibi Papara, İninal gibi seçeneklerden daha resmi bir bankayla çalışman.

18 yaş altı dövz alma işi çok sıkıntılı. Ben de denedim ama bulamadım, banakdan çocuk hesabı gibi şeyler açtırmak gerekiyor. En azından kart olarak isterseniz Papara veya Hadi öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı