18 yaş altı banka hesabı ve kartı önerisi

alikrall

Hectopat
Merhaba. 17 yaşındayım. Geçenlerde 4-5 gün Burger King'de çalışıp çıktım. Ayın 5'de IBAN istediler para yatırmak için. 4-5 gün çalışmışım, elden alayım, sigorta yapmamışsınızdır dedim ama sigorta girişini yaptık, IBAN'dan senin üzerine atmamız lazım dedi. Dün 4 bankaya gittik babamla, QNB, "Maaş kartı verebiliriz." dedi, Türkiye Finans ilgilendi ama şansızlık, uygulama yükleyin dedi, telefonda internet yok. Ziraat burada 18 yaş altına kimse banka kartı vermez dedi. 2017'de abim 17 yaşındayken kart çıkarmaya gitmiş, babam engelli diye çıkarmamışlar. Vekalet falan demişler. Sorum şu: Engel durumunu göz önünde bulundurmayan, kolaylıkla hesap açacağım banka var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. 17 yaşındayım. Geçenlerde 4-5 gün Burger King'de çalışıp çıktım. Ayın 5'te IBAN istediler para yatırmak için. 4-5 gün çalışmışım, elden alayım, sigorta yapmamışsınızdır dedim ama sigorta girişini yaptık, IBAN'dan senin üzerine atmamız lazım dedi. Dün 4 bankaya gittik babamla, QNB, "maaş kartı verebiliriz." dedi, Türkiye finans ilgilendi ama şansızlık, uygulama yükleyin dedi, telefonda internet yok. Ziraat burada 18 yaş altına kimse banka kartı vermez dedi. 2017'de abim 17 yaşındayken kart çıkarmaya gitmiş, babam engelli diye çıkarmamışlar. Vekalet falan demişler. Sorum şu: Engel durumunu göz önünde bulundurmayan, kolaylıkla hesap açacağım banka var mı?

Akbank ben açtırdım ama aileniz boşanmamışsa anne ve babanızın gelmesi lazım ama şubeden şubeyede değişiklik gösterebilir.

Ben 18 yaşımdan küçükken İş Bankası hesabı açtım velim ile gayet memnundum hala İş Bankası kullanıyorum öneririm.

Merhaba. 17 yaşındayım. Geçenlerde 4-5 gün Burger King'de çalışıp çıktım. Ayın 5'te IBAN istediler para yatırmak için. 4-5 gün çalışmışım, elden alayım, sigorta yapmamışsınızdır dedim ama sigorta girişini yaptık, IBAN'dan senin üzerine atmamız lazım dedi. Dün 4 bankaya gittik babamla, QNB, "Maaş kartı verebiliriz." dedi, Türkiye Finans ilgilendi ama şansızlık, uygulama yükleyin dedi, telefonda internet yok. Ziraat burada 18 yaş altına kimse banka kartı vermez dedi. 2017'de abim 17 yaşındayken kart çıkarmaya gitmiş, babam engelli diye çıkarmamışlar. Vekalet falan demişler. Sorum şu: Engel durumunu göz önünde bulundurmayan, kolaylıkla hesap açacağım banka var mı?

İş Bankası İlk İmza Hesabı açıyor. Sanırsam ailenizle giderseniz açmaları lazım.

Merhaba. 17 yaşındayım. Geçenlerde 4-5 gün Burger King'de çalışıp çıktım. Ayın 5'de IBAN istediler para yatırmak için. 4-5 gün çalışmışım, elden alayım, sigorta yapmamışsınızdır dedim ama sigorta girişini yaptık, IBAN'dan senin üzerine atmamız lazım dedi. Dün 4 bankaya gittik babamla, QNB, "Maaş kartı verebiliriz." dedi, Türkiye Finans ilgilendi ama şansızlık, uygulama yükleyin dedi, telefonda internet yok. Ziraat burada 18 yaş altına kimse banka kartı vermez dedi. 2017'de abim 17 yaşındayken kart çıkarmaya gitmiş, babam engelli diye çıkarmamışlar. Vekalet falan demişler. Sorum şu: Engel durumunu göz önünde bulundurmayan, kolaylıkla hesap açacağım banka var mı?
Akbank, Garanti, ING Bank hepsini deneyin derim.

Hocam ilk imza açtırmasın çok kısıtlaması var zaten 1 yıl sonra 18 yaşına girecek arkadaş.

Evet bazı kısıtlamaları vardı fakat 18e girince normal hesaba dönüyor.

Geri
Yukarı