Liberty 4 vs Liberty 4 NC

Renarchi

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Liberty 4 NC'nin şarjı daha uzun gidiyor ve aralarında bazı farklar var. Hangisi daha iyi tam anlamadım mesela Liberty 4'te 3D ses özelliği var. Eğer istediğim şey ses kalitesiyse Liberty 4 mü tercih etmeliyim?

Liberty 4 NC'nin şarjı daha uzun gidiyor ve aralarında bazı farklar var. Hangisi daha iyi tam anlamadım mesela Liberty 4'te 3D ses özelliği var. Eğer istediğim şey ses kalitesiyse Liberty 4 mü tercih etmeliyim?

Nc özelliği olan cihazlarda eğer batarya kapasitesi aynıysa daha uzun gitmez. Her türlü NC özelliği olan kulaklık daha keyiflidir.

Nc özelliği olan cihazlarda eğer batarya kapasitesi aynıysa daha uzun gitmez. Her türlü nc özelliği olan kulaklık daha keyiflidir.

Özellikleri genellikle aynı ama liberty 4'te biraz daha ek özellik var ama şarjı biraz daha az gidiyor. Liberty 4'te 3D ses özelliği olduğu için múzik dinleme kalitesi olarak daha iyi olur diye düşünmüştüm.

Özellikleri genellikle aynı ama liberty 4'te biraz daha ek özellik var ama şarjı biraz daha az gidiyor. Liberty 4'te 3D ses özelliği olduğu için múzik dinleme kalitesi olarak daha iyi olur diye düşünmüştüm.

NC modelde de 3D vardır bence iyi bakın. Bir de eminim ki NC daha çok şarj yer. Arkada başka teknoloji çalışacak ekstra.

Liberty 4 kullanıyorum, Dolby ve DTS dışındaki çevresel ses modları sesi çamur yapıyor buna AirPods Pro 2 dahil bütün kulaklıklardaki çevresel ses modları dahil. Değerlendirme kriteri olarak kullanılacak bir özellik değil yani. Aktif olarak liberty 4 kullanıyorum, kutudan çok kötü bir EQ eğrisi ile geliyor(4Nc'de aynı şekilde) fakat düzeltmesi çok kolay ve düzeltince kendi tecrübelerime dayanarak 10000TL bandında daha üstün denilecek bir model bulunmamakta buna WF1000XM4 ve momentum 3 dahil. Daha yeni rehber hazırladım nasıl düzeltileceğine dair bakabilirsin:
Düşünmeden alabilirsin mükemmel cihaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı