18 yaş altı banka önerisi

Aileniz size her hangi bir bankadan ön ödemeli bir kart çıkarttıra bilir. Ben 18 yaşıma 2 ay önce girdim fakat 15 yaşından beri garanti bankasından kendi adıma bir ön ödemeli visa kartım var kendi tc. numaram kendi bilgilerim ailem çıkarttırmıştı sizde ailenizle görüşüp alabilirsiniz 18 yaşıma geldim ve hala garanti bankası kartım var yeniliyorum yılda bir kez yeni bir kart istiyorum kayıp çalıntıdan sizde böyle bir yöntem ile aileniz yardımı ile kendi adınıza ön ödemeli bir kart çıkarttırabilirsiniz.
Hocam zaten bende ön ödemeli Papara Black Card var. Ama ben paramı banka hesabım da tutmak istiyorum.
Hocam Akbank'a girebiliyorsunuz uygulamaya ama gerçekten ibana ihtiyacınız yok ise gereksiz Papara'dan hiçbir farkı yok hatta Papara cashback olarak daha iyi.
Hocam Papara hesabım var. Ama paramı banka hesabım da tutmak istiyorum.

Papara hesabım var. Ama banka hesabımda olsun istiyorum. Paramı banka hesabım da tutmak istiyorum.

Papara hesabım var zaten. Ama paramı Banka hesabım da tutmak istiyorum hocam. Harcamalarımı Papara dan yaparım.

Ama bazı bankalar da 18 yaş altı kullanıcılar banka uygulamasına giremiyormuş diye duymuştum.

Uygulamaya girebiliyorlar mı 18 yaş altı kullanıcılar ?
Yanınızda anne babanız olmadan herhangi bir banka size hesap açıp kart vereceğinizi sanmıyorum.

Ben VakıfBank kullanıyorum girebiliyorum. Ziraatbank da girebiliyor diye biliyorum. Bankadan açtırırsanız girersiniz.
Çünkü Halkbank Paraf kullanıcıları giremiyormuş da sanırsam. Peki İş Bankası nasıl hocam ?
Yanınızda anne babanız olmadan herhangi bir banka size hesap açıp kart vereceğinizi sanmıyorum.
Annemle gideceğiz hocam. O imza atacak.

Papara hesabım var. Ama banka hesabımda olsun istiyorum. Paramı banka hesabım da tutmak istiyorum.

Papara hesabım var zaten. Ama paramı Banka hesabım da tutmak istiyorum hocam. Harcamalarımı Papara dan yaparım.

Ama bazı bankalar da 18 yaş altı kullanıcılar banka uygulamasına giremiyormuş diye duymuştum.

Uygulamaya girebiliyorlar mı 18 yaş altı kullanıcılar ?
Özür dilerim yokmuş.

Bilgim yok ancak devlet bankaları daha iyi. Birbirlerinin atmlerinden ücretsiz para yatırma/çekme işlemleri oluyor.
İş Bankası nasıl hocam ? Annemin de o banka da hesabı varda. Daha rahat olur aslında. İş Bankası önerir misiniz ?
Giremiyorlarmış maalesef.

Ziraat uygulamaya girilmiyor diye biliyorum.
İş Bankası nasıl hocam ? İşCep'e girilir mi oradan ?

Geri
Yukarı