18 yaş altı banka önerisi

İş Bankası İlk İmza. Gençlerini önemseyen, güzel kampanyalar yapan, temassız ve cayma bedelsiz bir karttır. Dolar gibi yatırımlar yapabilirsiniz. :)

İş Bankası'na karar verdim. Şubeye giderken yanımda kimlik dışında ne götürmem gerekiyor acaba? Bir de sadece benim mi hesabım olacak yoksa benimle beraber velimin de mi hesabı olacak.

İş Bankası'na karar verdim. Şubeye giderken yanımda kimlik dışında ne götürmem gerekiyor acaba? Bir de sadece benim mi hesabım olacak yoksa benimle beraber velimin de mi hesabı olacak.
Sadece kimlik yeterlidir. Velinizin hesabı olmasına gerek yok. İlk İmza hesabı açmak istiyoruz diyeceksiniz.

Sadece kimlik götürmen gerekli. Sadece senin hesabın olucak, velinin hesap açmasına gerek yok. Bazı şubeler açmamazlık yapabiliyor, açmazlarsa farklı şubeleri gez. Ben 3 İş Bankasını gezdim, sadece 1'i açtı, diğerleri açamayız diyip yolladı.

Geri
Yukarı