18 yaş altı bankalardan döviz alabilir mi?

Alacaksanız Altın almanızı öneririm, 2020 sonuna doğru 4/1 veya 5/1 oranında artacağı söyleniyor ama dolar da iyi bir seçim. Dolar almak güvenli olmaz ama şansınız tuttu mu çok ciddi paralar kazanabilirsiniz, altınsa daha güvenli fakat artış oranı Dolar'a göre biraz daha düşük. Senin kararın, ve bu daha çok elindeki paranın miktarına bağlı. Yani kumbaranı yatıracaksan başka; ilerde yatırım yaparım artarsa falan diyorsan başka.

hangi bankayı kullanıyorsunuz
Alacaksanız altın almanızı öneririm, 2020 sonuna doğru 4/1 veya 5/1 oranında artacağı söyleniyor ama dolar da iyi bir seçim. Dolar almak güvenli olmaz ama şansınız tuttu mu çok ciddi paralar kazanabilirsiniz, altınsa daha güvenli fakat artış oranı Dolar'a göre biraz daha düşük. Senin kararın, ve bu daha çok elindeki paranın miktarına bağlı. Yani kumbaranı yatıracaksan başka; ileride yatırım yaparım artarsa falan diyorsan başka.

Elimde bir miktar altın var zaten.

Size asla dolar almanızı önermem. Altın alın alacaksanız. Ancak tehlike seviyorum derseniz fon alabilirsiniz. Çok iyi kazandırır iyi miktarda yatırım yaparsanız. Ancak iyi bir fon seçmeniz lazım.

Size asla dolar almanızı önermem. Altın alın alacaksanız. Ancak tehlike seviyorum derseniz. Fon'a yönelebilirsiniz. Çok iyi kazandırır iyi miktarda yatırım yaparsanız. Ancak iyi bir fon seçmeniz lazım.

Dolar nadiren almıyorum zaten euro/altın ağırlıklı alım yapıyorum uzun vade için. Siz hangi bankadan alıyorsunuz döviz i.

Kuveyt Türk, Türkiye'deki en güvenli bankadır desem çok da yanlış olmaz. Zaten temeli Kuveyt bankasıdır. E bir Kuveyt dinarının 23 TL olduğunu düşünürsek dediğim gayet normal.

Kuveyt Türk, Türkiye'deki en güvenli bankadır desem çok da yanlış olmaz. Zaten temeli Kuveyt bankasıdır. E bir Kuveyt dinarının 23 TL olduğunu düşünürsek dediğim gayet normal.
İroni galiba? Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu İş Bankası ya da Ziraat Bankası, falan değil Kuveyt Bank en güvenilir öyle mi? Senin hayal dünyanda öyle. Ben ve benim çevremdekilerin kapısından adım atmayacağı bir banka Kuveyt Bank. Ne Kuveyt aşığıymışsın sende. İki cümlede ancak bu kadar olurmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı