18 yaş altı Bitcoin alıp satmak

Annemin hiç haberi olmadan yapsam bir sıkıntı çıkma ihtimali var mı?

İddia gibi mi? Maalesef kendime pek güvenemiyorum pes falan olsa tamam ama diğer oyunlarda iyi değilim maalesef.
İddia gibi değil sen kendin oynuyorsun mesela bi duello açıyosun adam katılıyor ikiniz 1 maç kapışıosunuz sen kazanırsan paran katlanıyor o kazanırsa senin paran gidiyor.

Daha başka öncelikleriniz olsa iyi olur zira bilmediğiniz denizde kendinizle birlikte ailenizi de batırmayın. Önce tam ehliyet sahibi, ekonomik özgürlüğe sahip biri olun. Kaldı ki yabancı borsalara yatırım yapmanız veya private key'inizi vermemek için soğuk cüzdanla yatırım yapmanız demek bunun da ekstra maliyeti olacak demektir. Bunları karşılama durumunuzu veya karşılamama halindeki risk durumunuzu da düşünebiliyor musunuz? Zira her türlü alacağınız kararın mesulü adına işlem yapacağınız kişi olacaktır.
Not: Banka hesabına sürekli giriş-çıkış olması halinde banka zaten önce hesap sahibini bilgilendirir. (Bir anormallik olup olmadığını anlamak adına.)

Daha başka öncelikleriniz olsa iyi olur zira bilmediğiniz denizde kendinizle birlikte ailenizi de batırmayın. Önce tam ehliyet sahibi, ekonomik özgürlüğe sahip biri olun. Kaldı ki yabancı borsalara yatırım yapmanız veya private key'inizi vermemek için soğuk cüzdanla yatırım yapmanız demek bunun da ekstra maliyeti olacak demektir. Bunları karşılama durumunuzu veya karşılamama halindeki risk durumunuzu da düşünebiliyor musunuz? Zira her türlü alacağınız kararın mesulü adına işlem yapacağınız kişi olacaktır.
Not: Banka hesabına sürekli giriş-çıkış olması halinde banka zaten önce hesap sahibini bilgilendirir.

Ekonomik özgürlüğüm var aylık maaş alıyorum.
Kimlik fotografi ve selfie dogrulamasini annenizin haberi olmadan yaparsaniz helal olsun.

Hocam kimlik fotoğrafı kolay selfieyi fotoğraf mı istiyor anlık mı?

Al sat yani ticaret yapıyorsunuz.
Ucuzken al pahalandığında sat.
İddia ile alakası yok.
Hocam o benim yazdığım mesaja cevap verdi. Siz yanlış anladınız galiba.
1638355236894.png

Ekonomik özgürlüğüm var aylık maaş alıyorum.
O bir ekonomik özgürlük değil, edinimdir. Ekonomik özgürlük olabilmesi için bağımsız ve bireysel olarak arzu ettiğiniz gibi harcama ve borçlanma altına girebilmeniz gerekir ki bunun içinde hak ehliyetinin yanı sıra fiili ehliyet sahibi olmanız gerekir. Çalışabilmeniz için İş Kanunu kapsamındaki şartların geçerli olması gibi.

Geri
Yukarı