18 yaş altı ekran kartı alabılır mı?

Parsq

Nanopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 3600
ASRock A320M-HDV R4.0
RX 550
550W PSU
KİNGSTON FURY 1x16 RAM
18 yaşından küçüğüm 20k gibi bir fiyatı olan ekran kartı almayı düşünüyorum. Tek başıma gidip alacagım MediaMarkt, Vatan, Teknosa gıbı bır yerden. Herhangı bır sorun çıkar mı yuksek mıktarda oldugundan ve aılemın haberı olmadıgından?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemciniz güç kaynağınız vs nedir? Kafanıza göre alıp her kartı bilgisiyara takamazsiniz. İsterseniz 12 yaşında olun paranız varsa satacaklardır.

18 yaşından küçüğüm 20k gibi bir fiyatı olan ekran kartı almayı düşünüyorum. Tek başıma gidip alacagım MediaMarkt, Vatan, Teknosa gıbı bır yerden. Herhangı bır sorun çıkar mı yuksek mıktarda oldugundan ve aılemın haberı olmadıgından?
Ailenin haberi olmadan yapmamanı öneririm.

Yıllar önce Teknosa'dan bir şey almak istediğimde 18'den küçük olduğum için yardımcı olamayacaklarını söylemişlerdi daha önce aileleriyle sorun yaşadıkları için. Ama Vatan'dan alabiliyordum. Bu soru alacağınız şubeye bağlı.

Değişir. Pek anlamadığınız bir konu ise bilgisayar parçalarınızı yazın yardımcı olalım boşuna para verme. Ayrıca ailene danışıp alman daha iyi olur hem internetten alırsan daha ucuza gelir.

Fıyat konusunda bir sıkıntım yok zaten ben sadece satarlar mı diye arada kaldım sımdı gıdıp orada gerı donmeyeyım bosu bosuna da gıtmıs olmayayım R5 3600 550W Power'ım var 4060 veya 4060 Ti almayı dusunuyorum.

Ailemin alacagımdan haberlerı var fakat fıyatı bılmıyorlar o yuzden aılenı ara bir onay alalım gıbı bir durum olursa sıkıntı yasarım onu merak edıyorum.

MediaMarkt'tan gecen gun 3500TL'ye DualSense 5 alırken bıle 18 yas altındayım diye aıleden bırının numarasını ıstedıler ben kendımınkını verdım yine de bir sıkıntı cıkmadı fıyat artarsa bir sıkıntı çıkar mı diye dusunmeye başladım.

Fıyat konusunda bir sıkıntım yok zaten ben sadece satarlar mı diye arada kaldım sımdı gıdıp orada gerı donmeyeyım bosu bosuna da gıtmıs olmayayım R5 3600 550W Power'ım var 4060 veya 4060 Ti almayı dusunuyorum.

Ailemin alacagımdan haberlerı var fakat fıyatı bılmıyorlar o yuzden aılenı ara bir onay alalım gıbı bir durum olursa sıkıntı yasarım onu merak edıyorum.

Net bir şey diyemeyiz diğer arkadaşlarında dediği gibi şubeye bağlı bir şey şansını deneyebilirsin. 4060 Ti alacaksan 8 GB almanı öneririm 16 GB para tuzağı olmuş.

Net bir şey diyemeyiz diğer arkadaşlarında dediği gibi şubeye bağlı bir şey şansını deneyebilirsin. 4060 Ti alacaksan 8 GB almanı öneririm 16 GB para tuzağı olmuş.

Pekı ıslemcım sıkıntı cıkarır mı Ryzen 5 3600 var dedıgım gıbı. 550W da PSU m var.

Yeni konular

Geri
Yukarı