18 yaş altı freelancer olmak

waitdeath

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar, freelancer olmak istiyorum ve bunun için bionluk tercih etmiştim fakat 18 yaş sınırı sorunu beni üzdü. 18 yaş altında olduğum için maalesef bionluk kullanamam. Bu sebepten ötürü sizden yardım talep ediyorum. 18 yaşın altında olmama rağmen freelancer olarak hizmet sunabileceğim bir oluşum var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Freelancer olarak ne yapacaksın? Ve yapmayı planladığın şeye hakim misin? Örneğin kendine soruyor musun; "İnsanlar bana ödeyecekleri paranın karşılığını alabilecekler mi?"

Bunları verecek olumlu cevabın varsa 18 yaş hiç önemli değil. Ben orta okula giderken, Piyanist Şantörler klavyelerinde / Orgların çalabilsin diye altyapı hazırladır. "Hani bu disketten çalıyorlar döneminden bahsediyorum."

O zaman için bir çok profesyonle düğüncünün hayalinde bile görmediği orglar bana ücretsiz gelirdi, çözeyim diye.... Ahhhh ne günderdi. Çok da iyi para kazanmıştım ve ortaokulda idim.

Freelancer olarak ne yapacaksın? Ve yapmayı planladığın şeye hakim misin? Örneğin kendine soruyor musun; "insanlar bana ödeyecekleri paranın karşılığını alabilecekler mi?"

Bunları verecek olumlu cevabın varsa 18 yaş hiç önemli değil. Ben orta okula giderken, piyanist şantörler klavyelerinde / orgların çalabilsin diye altyapı hazırladır. "hani bu disketten çalıyorlar döneminden bahsediyorum."

O zaman için birçok profesyonle düğüncünün hayalinde bile görmediği orglar bana ücretsiz gelirdi, çözeyim diye... Ahhhh ne günderdi. Çok da iyi para kazanmıştım ve ortaokulda idim.

Merhaba, dürüst olmayı bende çok amaçlıyorum. Amacım 5-10 TL'ye basit video düzenleme hizmeti sunmaktı. İnsanları aşırı beklentiye sokmayacağım. Ben profesyonel değilim ama bu iş hakkında basit görülse de bir parça bilgiye sahibim. Kısacası amacım, Kurgu hizmeti sunmak. Ki zaten onlar profesyonel olmadığımı bilecek. Etrafımda bu hizmeti sunacağım insan tanımıyorum maalesef.

İnternet üzerinden mi gelir elde edeceksiniz?

Evet, internet üzerinden gelir elde etmeyi amaçlıyorum.

Yeteneğiniz var mı?

Yeteneğim var denilemez ama çabalıyorum. Asla bir profesyonel değilim ancak yapacağım hizmette basit ve ucuz olacak.

Merhaba, dürüst olmayı bende çok amaçlıyorum. Amacım 5-10 TL'ye basit video düzenleme hizmeti sunmaktı. İnsanları aşırı beklentiye sokmayacağım. Ben profesyonel değilim ama bu iş hakkında basit görülse de bir parça bilgiye sahibim. Kısacası amacım, Kurgu hizmeti sunmak. Ki zaten onlar profesyonel olmadığımı bilecek. Etrafımda bu hizmeti sunacağım insan tanımıyorum maalesef.

Evet, internet üzerinden gelir elde etmeyi amaçlıyorum.

Yeteneğim var denilemez ama çabalıyorum. Asla bir profesyonel değilim ancak yapacağım hizmette basit ve ucuz olacak.
İnternet üzerinden gelir elde etmeyi düşünmeden önce bu videoyu izlemenizi öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı