18 yaş altı için banka hesabı nereden açılır?

tpex8

Hectopat
Merhaba. 16 yaşındayım. Kendim için banka hesabı açmak istiyorum. İnternet bankacılığı, EFT/havale ve Online alışverişler gibi özelliklerin olduğu bir banka araştırıyorum. Ziraat Bankası'ndan açtığımda internet bankacılığının kullanılmadığını söylediler. Bu işlemleri yapabileceğim bir banka var mı? Var ise hangisini önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Akbank bazı şubeler açıyor ama açan şubeye denk gelirseniz bütün özelliklerini kullanabiliyorsunuz. Bende var.

İş bankasını tavsiye etmiyorum, çeşitli kısıtlamaları oluyor. Garanti Bankasını tercih edebilirsiniz.
İş bankasının ne gibi kısıtlamaları oluyor acaba? Garanti bankasında yukarıda belirttiğim özellikleri kullanabilir miyim?

Akbank bazı şubeler açıyor ama açan şubeye denk gelirseniz bütün özelliklerini kullanabiliyorsunuz. Bende var.
Akbank müşteri hizmetleriyle iletişime geçtim fakat bilgi sahibi olmadığını belirtip şubeye yönlendirdi. Sadece bazı şubelerin açması mantıksız geldi açıkçası.

Akbank müşteri hizmetleriyle iletişime geçtim fakat bilgi sahibi olmadığını belirtip şubeye yönlendirdi. Sadece bazı şubelerin açması mantıksız geldi açıkçası.

Hocam 18 yaş altı müşteri hizmetleri yardimci olmuyor açtıkdan sonrada musteri hizmetleri yok sorununuz olursa şubeye gidiyorsunuz ama benim sorunum olmadı.

Geri
Yukarı