18 yaş altı için en iyi kart hangisi?

Yok hocam ailenin yüklemesine gerek yok kafa doğrulaması gibi saçma şeylerde yok.

Hocam aile doğrulaması yapmadan sadece kayıt ettiğiniz "banka" kartlarına para atabilirsiniz.

Gerçekten bayağı iyiymiş ben bunların zorunlu olduğunu ve tüm ön ödemeli kartlarda olduğunu sanıyordum ama aile onayı nasıl yapılıyor ki uygulama yüklenmeden.

Gerçekten bayağı iyiymiş ben bunların zorunlu olduğunu ve tüm ön ödemeli kartlarda olduğunu sanıyordum ama aile onayı nasıl yapılıyor ki uygulama yüklenmeden.

Hocam aileniz T.C. kimliklerinin bir şeyleri ikametkah e-devletten 1, 2 bir şey o şekilde.

Papara olabilir belki ama ben ilkem gereği Amerikan bankasına TL koymam açıkçası. Alternatif olaraktosla bu konuda işini iyi yapıyor, FUPS kart ise alım satım işlerinde bana yardımcı oluyordu çünkü link veya QR ile para isteme sistemi sunuyor. Tercih sizin, iyi akşamlar.
Papara amerikan bankası mı zeki arkadaşım. Papara %100 papara elektronik para anonim şirketi bünyesinde ve %100 Türk sermayeli.

Hocam aileniz T.C. Kimliklerinin bir şeyleri ikametkah e-Devlet'ten 1, 2 bir şey o şekilde.

Ben bugün yükledim ve hiçbir şeye dokunmama izin vermedi FUPS aile onayı yapmam gerektiğini söyledi ailen onayı yaptıktan sonra seçtiğin numaraya SMS gelecek öyle onaylanacak dedi bende yaptım ve aileme gelen: İzni verebilmek için hemen FUPS'lu olun. Veli onayı sistemi bakanlık tarafından getirildi maalesef

Hocam aileniz T.C. Kimliklerinin bir şeyleri ikametkah e-Devlet'ten 1, 2 bir şey o şekilde.

Onaylı hesap için kendimize ait banka hesabı olması gerekiyormuş ve yüz tanıması da gerekliymiş çok fazla yanlış bilgi verdiniz.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-12-10 215123.png
    Ekran görüntüsü 2023-12-10 215123.png
    68,8 KB · Görüntüleme: 25
Onaylı hesap için kendimize ait banka hesabı olması gerekiyormuş ve yüz tanıması da gerekliymiş çok fazla yanlış bilgi verdiniz.

Hocam nereden bileyim o kadar FUPS yetkilisi miyim ben benim zamanımda edevletten 1,2 bir şey bir de aile şeyleriydi.

Geri
Yukarı