18 yaş altı için komisyonsuz kart önerisi

Papara al dostum 2 senedir kullanıyorum bazı uygulamalarda kampanyaları var mesela Netflix paranın %50 sini geri veriyor.

Papara en iyisi bence. Akbanktan para yatirinca bir kesinti olmuyordu. Ama son durum ne bilmiyorum, bir yildir ATM'den para yatirmadim. Ancak aylik 750 TL sinir var para yatirmada.

İş Bankası'na aileniz ile gidip İlk İmza Hesabı açtırabilirsiniz.

Bildiğim kadarıyla ilk imza kartı belirli bir sebep istiyor. Kardeşim 15 yaşında çıkartamadık. Genel olarak burs vb. alanlara veriyorlar sanırım.

İş Bankasından İlk İmza hesabı açabilirsiniz bende 15 yaşındayken açtırmıştım.
Bildiğim kadarıyla ilk imza kartı belirli bir sebep istiyor. Kardeşim 15 yaşında çıkartamadık. Genel olarak burs vb. alanlara veriyorlar sanırım.
Benim bildiğim böyle bir şey yok benden sonra 2 arkadaşım daha hesap açtı İş Bankasından.

İş Bankasından İlk İmza hesabı açabilirsiniz bende 15 yaşındayken açtırmıştım.

Benim bildiğim böyle bir şey yok benden sonra 2 arkadaşım daha hesap açtı İş Bankasından.
Evet sistemde problem varmış o yüzden çıkaramamışlar. Bugün çıkarttık. Ailecek iş bankası kullanıyoruz. Ondan dolayı ona da çıkardık. Gece gündüz banka farketmeksizin havale yapılabiliyor.
Ben 2009 senesinde bursluluk sınavını kazandığımda bu karttan vermişleri. Sebebi de okul müdürleri burada parayı faizde bekletip parasını yiyormuş. Öğrendikten sonra aklım başıma çoktan gelmişti 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı