18 yaş altı için ön ödemeli kart önerisi

Öncelikle sadece kendi banka hesabından Papara'na para atabilirsin. Yani babanın sana para atması için önce kendi Papara'sına para atmalı sonra Papara'dan sana göndermeli. Eğer hesabın onaysız hesapsa onaylı yapman gerek. Bu da kimliğinle oluyor. Onaylı olduğunda para gönderme ve para çekme gibi işlemleri yapamazsın. "Teal" kart zaten hesabı sözleşmeli değil de onaylı olarak kullanmak için diyebiliriz. Eğer Black Card alırsan hesabın sözleşmeli olur, limitlerin artar ve para gönderip çekebilirsin. IBAN'a da para gönderebilirsin.

Başka sorun varsa sorabilirsin.
papara destek ile konuşmuştum kimliğimde fotoğraf olmadan ve velimin hesabı sözleşmeli olmadan benim hesabım sözleşmeli olmuyormuş. Buna rağmen black kart istesem sözleşmeliye geçecek mi?

Papara destek ile konuşmuştum kimliğimde fotoğraf olmadan ve velimin hesabı sözleşmeli olmadan benim hesabım sözleşmeli olmuyormuş. Buna rağmen Black kart istesem sözleşmeliye geçecek mi?
Öncelikle ben kimliğimde fotoğraf olmadan yaptım ve ben Papara kullanmadan önce veli onayı diye bir şey yoktu. Ve şunu da söylemeliyim Papara destek hattındaki 2 kişinin 1'i resmen işini bilmiyor. Arkadaşıma sözleşmeli hesaba sahip olaması için 18 yaş üstü olması gerektiğini söylemişti.

Eğer veli onayını geçtiyseniz Papara Black Card sipariş edince hesabınız sözleşmeli olacaktır. Kısaca sorunuza cevabım: Evet.

Tabii önce şundan emin olmak istiyorum. Papara'ya girin sağ üstü hesabıma tıklayın. Hesap detaylarına tıklatın. Orada hesap tipi onaysızsa, onaylı yapın. Sonra sipariş edin Black Card'ı. Eğer diyorsanız hocam benim hesap onaylı, o zaman sipariş edin ve kart elinize ulaştığında hesabınız sözleşmeli olsun :)

Öncelikle ben kimliğimde fotoğraf olmadan yaptım ve ben Papara kullanmadan önce veli onayı diye bir şey yoktu. Ve şunu da söylemeliyim Papara destek hattındaki 2 kişinin 1'i resmen işini bilmiyor. Arkadaşıma sözleşmeli hesaba sahip olaması için 18 yaş üstü olması gerektiğini söylemişti.

Eğer veli onayını geçtiyseniz Papara Black Card sipariş edince hesabınız sözleşmeli olacaktır. Kısaca sorunuza cevabım: Evet.

Tabii önce şundan emin olmak istiyorum. Papara'ya girin sağ üstü hesabıma tıklayın. Hesap detaylarına tıklatın. Orada hesap tipi onaysızsa, onaylı yapın. Sonra sipariş edin Black Card'ı. Eğer diyorsanız hocam benim hesap onaylı, o zaman sipariş edin ve kart elinize ulaştığında hesabınız sözleşmeli olsun :)

Çok teşekkür ederim. Papara destekle konuşurken kafayı yiyecektim hespsi farklı bir şey söylüyor. Şu anda hesabım onaylı inşallah Black kart gelince sözleşmeli olur. Bir de benim anlamadığım
bir kuzenim var o havale/EFT ile para almak için banka hesabının kendine ait olması gerekmiyor. Bu sözleşmeli hesap ile mi ilgili? Yoksa yaş ile mi ilgili?

Çok teşekkür ederim. Papara destekle konuşurken kafayı yiyecektim hespsi farklı bir şey söylüyor. Şu anda hesabım onaylı inşallah Black kart gelince sözleşmeli olur. Bir de benim anlamadığım.
Bir kuzenim var o havale/EFT ile para almak için banka hesabının kendine ait olması gerekmiyor. Bu sözleşmeli hesap ile mi ilgili? Yoksa yaş ile mi ilgili?
Banka hesabınızdan Havale/EFT ile paparanıza göndermek için banka hesabı size ait olması gerek. Farklı bir banka hesabından olmaz. Sözleşmeli hesap ile ilgisi de yok. Yaş ile alakası dersen banka hesabına sahip olmak için 18 yaş üstü olması gerekiyor. Yani kısacası banka hesabı size ait olması gerek.

Banka hesabınızdan Havale/EFT ile paparanıza göndermek için banka hesabı size ait olması gerek. Farklı bir banka hesabından olmaz. Sözleşmeli hesap ile ilgisi de yok. Yaş ile alakası dersen banka hesabına sahip olmak için 18 yaş üstü olması gerekiyor. Yani kısacası banka hesabı size ait olması gerek.
Benim hesabımda hesap sahibi kısmında benim adım yazıyor. Banka hesabınında bana ait olması gerekiyor ama arkadaşımın hesabında hesap sahibi diye bi kısım yok ve başka birinden havale EFT ile para alabiliyor ben gördüm. Biraz papara toplulukta araştırdım yeni bi özellikmiş galiba her kullanıcı da yokmuş.
IMG_20230518_210531.jpg
IMG_20230518_210429.jpg

Benim hesabımda hesap sahibi kısmında benim adım yazıyor. Banka hesabınında bana ait olması gerekiyor ama arkadaşımın hesabında hesap sahibi diye bir kısım yok ve başka birinden havale EFT ile para alabiliyor ben gördüm. Biraz Papara toplulukta araştırdım yeni bir özellikmiş galiba her kullanıcı da yokmuş.Eki Görüntüle 1783808Eki Görüntüle 1783807
Evet, bende de hesap sahibi diye bir kısım yok. Başka birinden Havale/EFT özelliği gelirse ne mutlu bize. Şu an benim bildiğim yok. Kendi hesabın olması lazım diye biliyorum eğer değişmediyse.

Yeni konular

Geri
Yukarı