18 yaş altı için yatırım yapılabilecek bir site var mı?

Kripto para merkeziyetsiz olduğu için teknik olarak herhangi bir kısıtlama yok. Al/sat yapacaksanız Binance, KuCoin gibi platformlar az miktarlar için kimlik onay istemiyor diye biliyorum; al, unut yapaycaksanız payeer işinize yarayabilir.

Var. Neye dayanarak "hayır" dediniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Var. Ben Binance'ye kayıtlıyım 750K'ya kadar işlem hacmi var (2 BTC). Kimlik doğrulamasız böyle. Bir de Papara kart çıkarttım geliyor. Oradan da para atacağım. (15 yaşındayım.) (XRP'ye dikkat ya batıcak, ya uçacak. Yatırım tavsiyesi değildir.)

Yo, var. Neye dayanarak "hayır" dediniz?

Var. Ben binance ye kayıtlıyım 750 k ya kadar işlem hacmi var (2BTC). Kimlik doğrulamasız böyle. Bir de Papara kart çıkarttım geliyor. Oradan da para atacağım. (15 yaşındayım.) (XRP'ye dikkat ya batıcak, ya uçacak. Yatırım tavsiyesi değildir.)

Her borsa sitesi sizin 18 yaşını doldurmadan hesap açmanızı yasaklamıştır. Yani 18 yaşın altında olduklarını anlayınca hesabınızı siliyorlar.

Her borsa sitesi sizin 18 yaşını doldurmadan hesap açmanızı yasaklamıştır. Yani 18 yaşın altında olduklarını anlayınca hesabınızı siliyorlar.
Bu Türkiye'de resmi olarak bulunan siteler için geçerli, global firmalarda belirli miktarlara kadar sorun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı