18 yaş altı isim değişikliği

Hocam çok uzun süren süreçler ailenizle konuşun bence ve uğraştırıcı olduğunuda göz önünde bulundurun benim babam fanatik Galatasaray'lı olduğundan kız kardeşimin adını cimbom yazdırmıştı kimlikte bayağı uğraşmışdı annem 3-4 ay civarı.
Benim babamda aynı şekilde saçma bı isim koymuş ben anlamadımki sanki oyunda geçici isim koyuyorlar.

İsmini pp'ndeki adam yap keyfine bak.Okulda da namın yerinde olur.
Keşke yapabilsem

Hocam çok uzun süren süreçler ailenizle konuşun bence ve uğraştırıcı olduğunuda göz önünde bulundurun benim babam fanatik Galatasaray'lı olduğundan kız kardeşimin adını cimbom yazdırmıştı kimlikte bayağı uğraşmışdı annem 3-4 ay civarı.
Dilekçe vermek için adliyeye giderken Anne ve Babanız birlikte mi gitti yoksa sadece birimi gitti.

Son düzenleme:
Benim babamda aynı şekilde saçma bir isim koymuş ben anlamadımki sanki oyunda geçici isim koyuyorlar.

Keşke yapabilsem.

Dilekçe vermek için adliyeye giderken anne ve babanız birlikte mi gitti yoksa sadece birimi gitti.

Sadece annem gitti babam ben gitmem dedi annem gitti kağıt filan verdi fakat sonra babamda onla ilgili bir şey için gitmişti unuttum ne ile ilgili olduğunu.

Merhaba ben 18 yaş altıyım. İsim değişikliği yapmak istiyorum. Davayı açmak için dilekçeyi verirken anna ve babamla mı gitmem gerekiyor? Ve bu arada okullar açılıyor lise 10'a geçtim 15 yaşıma girecek aralık'ta. Acaba müdürden rica etsem müdür kimlikteki ismimin yanına sınıf listesinde öbür ismimi yazar mı? Okul içinde eski ismimle tanınmak istemiyorum çünkü.
Kanka bende ismimi değiştirdim 5 ay oldu . Bu tane dilekçe veriyorlar. Annen ve baban dolduruyor. Sonra orda yetkiliye veriyorsunuz. Kabul olunca yeni kimliğin çıkınca eve geliyo.

Kanka bende ismimi değiştirdim 5 ay oldu . Bu tane dilekçe veriyorlar. Annen ve baban dolduruyor. Sonra orda yetkiliye veriyorsunuz. Kabul olunca yeni kimliğin çıkınca eve geliyo.
Adliyedemi

Sadece annem gitti babam ben gitmem dedi annem gitti kağıt filan verdi fakat sonra babamda onla ilgili bir şey için gitmişti unuttum ne ile ilgili olduğunu.
Yani sadece annemle gitsem olurmu?

Son düzenleme:

Bende kızım olursa o zaman adını salça yada karabiber koyarım oğlum olursa da orço yada trafo koyarım.

Geri
Yukarı