18 yaş altı İstanbul'da nasıl iş bulabilir?

• Konuyu başlatan lawny
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 790
Öylesine dedim yoksa önermem oraya gidersen kendini motorun içinde bulabilirsin.

Hiç motor yağı ile banyo yapmaya merakım yok hocam. Zamanında 1 ay tekstilde çalıştım o bile bana yetmişti. Çalışırım çalışmasına fakat verdikleri paraya değmez. 8.5 yerine 20 verseler belki. O bile dünya standartlarının gerisinde kalıyor. Dünya standartlarında bir yaşam için şu an 8.5 değil 30-35k alması lazım işçilerin ama nerdee :D

Hiç motor yağı ile banyo yapmaya merakım yok hocam. Zamanında 1 ay tekstilde çalıştım o bile bana yetmişti. Çalışırım çalışmasına fakat verdikleri paraya değmez. 8.5 yerine 20 verseler belki. O bile dünya standartlarının gerisinde kalıyor. Dünya standartlarında bir yaşam için şu an 8.5 değil 30-35k alması lazım işçilerin ama nerdee :D
İş deneyimine göre veriyor herkes, iş deneyimin bile yoksa asgari ücret bile vermezler kurumsal şirketler hariç. Tekstil zor zaten ama işveren hayli para kazanıyor. Sonuçta işverenin altında çalışınca para çok kazanılmıyor.

Trendyol 18 yaş üstü değil miydi?

Arkadaşım 16 yaşında Trendyol GO ya veya Vigo'ya gireceğim diyor Vigo 16 yaştı sanırım ama Trendyol'u bilmiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı